Filter

Näitan ainukest tulemust

Epycure toidulisandid ja vitamiinid, mis on head sinu kehale ja planeedile

Epycure on sündinud soovist muuta seda, kuidas me endi eest hoolt kanname. Prantsusmaal loodud ettevõtte tootevalikusse kuuluvad vitamiinid ja toidulisandid, mis sobituvad Teie igapäevaste vajadustega. Nende vitamiinid ja toidulisandid on lihtsad, efektiivsed ja naturaalsed ning neid võib võtta ilma süütundeta ja teadmisega, et need on ka planeedile head. 

Rahuldamaks Teie keha ja heaolu vajadusi on Epycure oma vitamiinid ja toidulisandid valmistanud parimatest naturaalsetest koostisosadest, mis on ka teadlaste poolt heaks kiidetud. Kõik kapslid on tehtud 100% taimedest ja toodete koostised on 95% naturaalset päritolu. Muidugi on kõik vitamiinid ja toidulisandid GMO- , laktoosi- ja gluteenivabad. Mis omakorda tähendab, et kõik tooted on 100% vegan. Toodete pakendid on toodetud põhjamaades ja need on taaskasutatavad, uuesti pakendi ringlusesse võetavad või biolagunevad.

Miks on vitamiinid ja toidulisandid tähtsad meie organismile?

Mikrotoitained ehk vitamiinid on hädavajalikud meie organismi elutegevuseks. Vitamiinid ei anna energiat, kuid neid on tarvis hea tervisliku seisundi säilitamiseks ja organismi normaalseks tööks. Organismi vitamiinide tase sõltub meie toidu kvaliteedist ja mitmekesisusest ning vitamiinidest ei teki organismi pikaajalist varu. Vitamiinide tähtsus seisneb selles, et nad tagavad ainevahetuse õige kulgemise – neil on oluline roll rasvade ja süsivesikute muutmisel energiaks. Samuti kaitsevad vitamiinid nakkus- ja viirushaiguste eest, reguleerivad närvide, lihaste ja luude tööd ning on on vajalikud luu- ja lihaskoe moodustumisel.

Toidulisandeid tuleks kasutada tervisliku eluviisi osana, mitte asendada tasakaalustatud ja mitmekesist toitumist. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Enne toidulisandite võtmist soovitame pöörduda arsti poole rasedatel, rasestuda soovivatel või menopausijärgsetel naistel, samuti antidepressante kasutavatel inimestel. Kahtluse korral küsige nõu oma arstilt.