Boonuspunktid – kuidas see töötab?

Boonuste kasutamiseks peab kontole lisama oma telefoninumbri. Boonuspunktide aktiveerimine toimub koheselt kui konto registreerimisega lõpule jõudsite. Tulevikus kogute iga toote ostuga kindel arv boonuspunkte. Kõik uued kontod saavad tasuta 2 boonuspunkti.

Iga toote lühikirjelduses on näha boonuspunktde arv mida on võimalik ostu puhul teenida (boonuspunkte ei teeni allahinnatud toodete ostul). Kui tellimus on jõudnud olekusse „Töösse võetud“, kantakse boonused teie kontole mida saab näha siit. Teile teatatakse sellest e-posti või SMS-i teel telefoninumbrile, mille andsite konto registreerimisel.

Boonustega saate tasuda HairPro veebilehel kuni 100% ostuhinnast. Nende kasutamine on väga lihtne: ostukorvi lehel määrake, kui palju soovite oma tellimusel kogutud boonuspunkte kasutada, 1 boonuspunkt = 0.50 €. Niipea, kui olete boonuspunktide arvu sisestanud, muutub teie ostukorvi summa.

Boonuspunktid  – see on allahindlus, mis on ettenähtud ostude tegemiseks HairPro.ee veebipoes.

Pange tähele, et kasutamata boonused eemaldatakse aasta 31. detsembril. Alates järgmise aasta 1. jaanuarist on võimalik koguda boonuspunkte uuesti.

 1. Boonuste kogumine ja kasutamine pole kinkekaartide ostmisel saadaval
 2. Boonuseid ei saa kasutada tellimuse tarne eest tasumiseks
 • Boonuspunkte saab kasutada ainult tellimuse tegemisel HairPro veebilehel.
 • Boonuspunkte allahinnatud toodete ostmisel koguda ei saa.
 • Boonuspunkte saab koguda kirjutades toodetele arvustusi.
 • Kui kasutasite tellimusel boonuspunkte ja tühistasite selle
 • Kui tagastasite kauba, tagastamise kohta loe siit.
 • Kui boonuspunktid on tekkinud mõne eksituse või süsteemi vea tõttu.

Tellimuse tühistamise või tagastamise korral tagastatakse kontole boonupunktid kui ostul on “defektiga kaubad” või “toode ei vasta tellimusele”.

Kasutamise reeglid uuendatud: (28. jaan. 2022 kell 13:27)

Uuendused:

 1. Boonuspunkte saab koguda kirjutades toodetele arvustusi.
 2. Uued kasutajad alustavad 2 boonuspunktiga.
 3. Muudetud reegli tekst:“Boonuseid saab kasutada ainult pangakaardiga makse tegemisel HairPro veebilehel.” -> ”Boonuspunkte saab kasutada ainult tellimuse tegemisel HairPro veebilehel.”