Filter

Näitan kõiki 26 tulemust

RevitalTrax Beauty Professionals

RevitalTrax on esmaklassiline hooldussari meestele ja naistele ainulaadsete, kvaliteetsete ja tõhusate toodetega. Teie nahk ja juuksed elavnevad silmnähtavalt, kui hakkate neid tooteid kasutama.

RevitalTrax tootevalik koosneb erinevatest naha- ja juuksehooldustoodetest. Ilu saab alguse seestpoolt väljapoole, mistõttu pakub RevitalTrax ainulaadset vananemisvastast kollageeni kompleksi, mis parandab nahka, juukseid ja küüsi seestpoolt ning tagab nähtavalt noorema välimuse. Teised tooted hooldavad ja toidavad nahka või juukseid väljastpoolt. Nende kombinatsioon tagab parima tulemuse!

RevitalTrax on dünaamiline kosmeetikafirma Hollandist, mis asutati 2019. aastal.

Brändil on kolm sarja, kuhu kuuluvad  naha-, keha- ja juuksehooldustooted. Kõik tooted on kvaliteetsed ning parabeenide, sulfaatide, silikoonide ja (tõestatud) mikroplastivabad.

RevitalTrax vananemisvastane kollageeni kompleks

2019. aasta alguses oli RevitalTrax esimene, kes turustas vananemisvastast kollageeni kompleksi ja seda väga edukalt. Toode on valmistatud kõrgeima kvaliteediga koostisainetest, sealhulgas patenteeritud bioaktiivsest kollageenist. See sai alguse koostööst Saksamaa ravimifirmaga, mis on spetsialiseerunud ülitõhusate kollageenipeptiidide tootmisele.

RevitalTraxi vananemisvastane kollageeni kompleks on koostatud loodusliku VERISOL® patenteeritud tehnoloogiaga, mis lagundab kollageeni bioaktiivseteks kollageeni peptiidideks. Need hüdrolüüsitud peptiidid on palju väiksemad kui tavalised kollageeni molekulid, mistõttu organism saab neid paremini ja kiiremini omastada naha sügaval dermise-kollageenikihil. Need lühikese ahelaga kollageeni plokid on spetsiaalselt välja töötatud naha struktuuri parandamiseks ja noorendamiseks. Juuksed ja küüned saavad samuti lisatõuke. Kollageen pärineb veistelt.

Toodete kvaliteet

Valik on aastate jooksul kõvasti laienenud kreemide, seerumite, losjoonide, puhastusvahendite, näomaskide ja koorijate, kehapesuvahendite ning erinevate šampoonide ja palsamitega. Kõik tooted on valmistatud mainekate juhtivate tootjate poolt, kes töötavad vastavalt ISO-GMP standarditele. Oma toodete kvaliteedi, ohutuse ja hügieeni tagamiseks rakendame rahvusvaheliselt tunnustatud GMP-d.

Kõik RevitalTraxi tooteuuendused töötatakse välja ettevõttesiseselt ja koostatakse parimatest toitvatest ja noorendavatest koostisosadest, mille kohta viime läbi ulatuslikke uuringuid. Tõhusad koostisosad on alati meie tähelepanu keskmes.