Filter

Näitan kõiki 8 tulemust

Mis bränd on Arrival Organized Cosmetics?

Arrival Organized Cosmetics on Itaalias välja töötatud ja toodetud orgaaniline juuksehooldusbränd. Iga nende valmistatud toode väljendab inimeste olemust ja kirge, kes nende toodete kallal töötavad. Need inimesed on oma elu pühendanud maailma parandamisele.

Miks eelistada orgaanilist juuksehooldust?

Selleks, et mõista, kui oluline on valida looduslik käsitsi valmistatud kosmeetika, tuleks mõelda sellele, kui palju juuksed ja peanahk meid esteetilisest, psühholoogilisest ja tervislikust seisukohast mõjutavad. Meie juuksed ja peanahk on näidis sellest, millist elustiili me elame. Seetõttu on juuksehoolduse puhul tegemist kosmeetikatoodete tüübiga, mida me igapäevaselt kasutame ja mis võivad suuresti mõjutada meie tervislikku seisukorda. Oluline on teada, mis on sinu igapäevaste juuksehooldustoodete sees.

Arrival’i käsitsi valmistatud orgaaniline juuksehooldus sisaldab taimseid toimeaineid, eeterlikke õlisid ja ei ole kahjulik ega ärritav. Need ei sisalda GMO-sid, keemilisi säilitusaineid, vaseliini, silikoone, raskmetalle ega ühtegi teist potentsiaalselt kahjulikku ja mürgist kemikaali. Nende orgaaniline juuksehooldus on öko-säästlik: toodete koostisained austavad keskkonda ja inimväärse töö edendamist. 

Nende toodete koostisesse kuuluvad looduslikud ja orgaanilised koostisosad on eetiliselt kasvatatud ja töödeldud väikeste talude poolt, mis on peamiselt pereettevõtted. See tagab otsese kontrolli tarneahela üle. Sama kehtib mõnede orgaaniliste koostisosade ja toorainete puhul, mis pärinevad õiglase kaubanduse projektidest teistelt mandritelt, peamiselt Aasiast ja Ladina-Ameerikast. Need on ausad ettevõtted, kes maksavad töötajatele praegustest turuhindadest kõrgemat hüvitist, aidates sellega kaasa majanduslikule ja sotsiaalsele kohaliku kogukonna arengule. 

Mis on Arrival Organized Cosmetics eesmärk?

Arrival Organized Cosmetics eesmärk on rajada oma tootmis- ja kaubandustegevus jäätkusuutlikele alustele, jagades teistsugust nägemust majandusest, mis ei sihi ainult kasumit ja müüke ning kelle põhinõue on kõigi tarneahelaga seotute austamine. Nende eesmärk on arendada iluturgu ja nende toodete kasutamine võib kaasa aidata nii keskkonna hoiule kui ka elutingimuste parandamisele.