Filter

Näitan kõiki 30 tulemust

21VENTUNO on uue põlvkonna juuksevärvid. Tooted on sündinud peale hoolikat turuanalüüsi, mis põhineb uuenduslike ja tavatute ilulahenduste otsimisel. Rohkem infot brändi kohta leiad siit.

Aja võtmine isiklikuks hoolduseks on rõõm, millest keegi ei taha loobuda, kuid kuna me kõik oleme haaratud kaootilisest igapäevaelust, on aega, mida saame pühendada oma hoolitsusele, üha vähem. Kaasaegsed nõuded on: professionaalsed tulemused võimalikult lühikese aja jooksul. 10-minutiline juuksevärvi komplekt vähendab ooteaega 70% võrreldes traditsioonilise värviga. Mõeldud tarbija uutele vajadustele, erineb see kõigist turul olevatest püsivärvidest tänu ökoloogilisele, säästvale, veganlikule ja ohutule koostisele, mis sisaldab lugematuid uuendusi.

21VENTUNO 10-minutilise juuksevärvide komplekti ökosäästlikule, taimsele, gluteenivabale ja ohutule koostisele vähendatakse kokkupuudet potentsiaalselt allergiliste kemikaalidega, vältides enamikke allergeene. Kalibreeritud valemit, mille alus sisaldab rikkalikult pehmendavaid aineid, on dermatoloogiliselt testitud ning kinnitatud naha taluvust.

21VENTUNO 10-minutiline kodused juuksevärvid mille valikusse kuulub 16 täiuslikult kalibreeritud, ülikiiret ja progressiivsest tooni, mis vabastavad kontsentreeritud pigmentide jõu vaid kümne minutiga: