Filter

Näitan 1–52 tulemust 72-st

Itaalia uue ajastu juuksekosmeetikasari Jungle Fever toob esile igas naises peidus oleva nurruva kaslase ja metsiku tiigri. Kvaliteetne salongisari ühendab innovatsiooni ja julged trendid, koondab tõhusad retseptid ja kaasaegse tehnoloogia, pakkudes seeläbi tipptasemel juuksehooldust ning tagades juuste harmoonilise ilu ja tervise.

Jungle Fever muudab juuksehoolduse imelihtsaks 

Jungle Fever tooted muudavad igapäevase juuksehoolduse imelihtsaks. Jungle Fever juuksehooldustooted on mõeldud nii igapäevaseks tavakasutuseks kui ka professionaalseks salongi tööks. Teadlaste meeskond koostöös tipptasemel Itaalia juuksuritega on kokku otsinud kõrgeima kvaliteediga koostisosad ning täiustanud neid ainulaadsete ja tipptasemel tehnoloogiatega, kooskõlas moemaailma kõige julgemate trendidega.

Jungle Fever on bränd, mis on vastu võtnud väljakutse olla julge ja silmapaistev. Lühikese ajaga on neil see õnnestunud üle kogu maailma. Bränd on rikastanud maailmaturgu uuenduslike ideede, tehnoloogiate ja kvaliteetsete toodetega, mida armastavad nüüdseks ka paljud eesti tarbijad. Jungle Fever tooted on neile, kes julgevad olla erinevad ja välja paista isikupärase välimusega. Tooted vastavad igapäeva vajadustele, kuid lisavad uudsust, trendikust ning luksuslikkust.

Lai valik erinevaid juuksehooldustooteid

Jungle Fever on mõelnud kogu juuksehoolduse rutiinile. Valikus on:

  • Sügavpuhastavaid šampoone ja maske, mille abil on võimalik puhastada sügavuti juuksed ja peanahk erinevate toodete jääkidest ja välisest saastest.
  • Šampoone ja palsameid igapäevaseks kasutamiseks erinevatele juuksetüüpidele.Samuti šampoonid probleemsetele juustele ja peanahale, mille abil on võimalik jagu saada kõõmast, liiga rasusest peanahast või kuivadest juustest.
  • Viimistlustooted nii igapäevaseks soengu seadmiseks kui ka pidulikuma soengu jaoks. 

Loe lisaks, kuidas oma juuste eest paremini hoolt kanda, meie blogis: