Filter

Näitan kõiki 4 tulemust

OZONO Health & Beauty

OZONO Health & Beauty kosmeetikatoodete sari esindab tehnoloogiliselt uuenduslikku nahahooldus meetodit. Nad ühendavad endas kõrgetasemelise kosmeetika parimad koostised ja osoonitud õli omadused. Nende osoonitud õli on saadud eksklusiivse patendi alusel, mis võimaldab selle stabiliseerimist.
OZONO Health & Beauty asutati Itaalias ettevõtjate initsiatiivil, kellega liitusid teadlased ja arstid, kellel on üle kolmekümne aasta kogemusi biokeemias ja täpsemalt osooniteraapia valdkonnas.

Miks eelistada osoneeritud õliga kosmeetikat?

Osoonitud õli sisaldavate toodete kasutamine dermokosmeetikas pidurdab oluliselt rakkude vananemist, luues antioksüdantse toime. Tooted eemaldavad naha ebatasasused, niisutades ja kaitstes seda välismõjude eest ning muutes selle säravaks ja meeldivalt sametiseks.

Kõik OZONO Health & Beauty tooted on valmistatud hoolikalt valitud looduslikest koostisosadest, millele on lisatud peroksiidide rikast osoonitud õli, mis on väga funktsionaalne. Selle bioloogiliselt aktiivse aine kasutamine on autentne evolutsioon kosmeetikamaailmas.

Osoonitud õli säilib kreemi sisse peidetud mikrokapslites pikka aega ning selle kasutamine vabastab osooni, mis tungib naha mikrotsirkulatsiooni. See protsess soodustab kollageeni ja elastiini tootmist, samuti epidermise raku-uuendust, millel on nähtav vananemisvastane toime. Osoon mängib märkimisväärset rolli rakkude vananemise pidurdamisel, naha pigmendilaikude eemaldamises ning väikeste kortsukeste silumises. Niisutab ja kaitseb nahka ning muudab selle heledamaks, elastsemaks ja siidisemaks.

Ozono tervise- ja ilutooted on hüpoallergeensed, need ei sisalda parabeene, parafiini ega nafta derivaate, nad ei ole agressiivsed ja austavad naha delikaatsust.

Brändi tooteid on dermatoloogiliselt testitud Ferrara ülikooli kosmeetikakeskus.