Filter

Näitan 1–52 tulemust 926-st

Kuidas leida endale parimad juuksehooldustooted?

Tervetest ja säravatest juustest unistab igaüks, aga ometi ei mõelda alati sellele, millised juuksehooldustooted endale välja valitakse. Kas need on kvaliteetsed ning mis nende juuksehooldustoodete koostisesse kuulub?

Nagu sinu ülejäänud keha, on ka sinu juuksed väärt parimat. Koduseid juuksehooldusvahendeid valides ei tasuks lähtuda pelgalt pudeli välimusest ja hinnast. Muidugi ei tähenda, et alati kõige kallim šampoon kõige parem on, kuid tihtipeale kasutatakse odavate juuksehooldustoodete koostises ka odavamaid alternatiive. 

Enne juuksehooldustoodete valimist on oluline endale selgeks teha, mida šampooni, juuksemaski või viimistlustoote koostises pigem näha ei tahaks. 

  • Sulfaadid on juuksehoolduses ja kogu kosmeetika tööstuses väga laialdaselt levinud. Šampoonides kasutatakse neid oma vahtu tekitavate omaduste poolest. Pikajaline kasutamine võib õrnamad juuksed muuta hapraks ja tekitada peanaha ärritust. 
  • Parabeenid on samuti nii juuksehoolduses kui kosmeetikas laialdaselt kasutuses, sest nende abil on võimalik pikendada toodete säilivust, kuid väga suurtes kogustes võivad need olla organismile ohtlikud.
  • Silikoone sisaldavad juuksehooldustooted jätavad juuksed siledaks ja läikivaks, kuid ei lase juustel hingata. Vees need ei lahustu ning seepärast, on neid raske hiljem juustest välja saada. 

Selleks, et juuksed oleksid tugevad ja terved on vaja mõelda ka peanahahooldusele. Kõige lihtsam viis oma peanaha eest hoolitseda, on seda aegajalt õrnalt sõrmedega masseerida. Massaazi jaoks saab edukalt kasutada ka juukseharja, mis on tehtud naturaalsetest harjastest. 

Peanahahoolduseks on ka erinevaid koorivaid tooteid, mis eemaldavad üleliigse rasu ja keskkonnast tulenevad saasteained ning peanahale ladestunud viimistlustooted. Peanahahooldus aitab ka juuste tervisele palju kaasa. 

Meie e-poe tootevalikusse kuuluvad kvaliteetsed šampoonid, maskid ja muu juuksehooldus, mis on mõeldud nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka tooteid erinevate probleemidega tegelemiseks.