JUNGLE FEVER Wild Straight Spray 250ml

JUNGLE FEVER Wild Straight Spray 250ml

24.00 

LAOS

24.00 

Selle toote ostuga teenite 4 boonuspunkti (2.00 )

Sirgendav sprei kaitseb juukseid niiskuse eest ja seega püsivad need ka erinevates ilmastikutingimustes kauem siledate ja sirgetena.

Saadavus: Laos Tootekood: 9198
Vaata ostukorvi

  Sprei taastab ja aitab juukseid lahti harutada, samas pakkudes juustele hädavajalikku kaitset kõrgete temperatuuride eest. Sisaldab kuumuskindlat komponenti Silsoft, keramiidi А2, šeapuuõli, jojobat ja nisuidude ekstrakti, mis võimaldavad juustel kauemaks siledaks jääda. Vähendab juuste lendlevust, kaitseb neid niiskuse eest ning valmistab juuksed ette tangide ja fööni kasutamiseks.

  KASUTAMINE: Pärast juuste pesemist kanda kolm pihusti vajutust vahendit kogu juuste pikkusele. seejärel viia läbi juuste sirgendamine.
  Enne pesemist, värvimist või püsilokkide tegemist töödelda juuksed otstest kuni juuksejuurteni, et kaitsta neid kogu pikkuses. Kanda juustele alates otstest kuni juurteni enne fööni, tangide, staileri või juuksesirgendaja kasutamist, et kaitsta juukseid termilise mõju eest ja luua tihe keerd.

  Kirjuta sellele tootele arvustus ja teeni 1 boonuspunkt
  5.00
  10 arvustust
  9
  0
  0
  0
  0
  Customer Image Gallery

  10 arvustust tootele JUNGLE FEVER Wild Straight Spray 250ml

  1. Agne
   Üks paremaid sirgendavaid juuksespreisid, mida olen kasutanud.
  2. Randoja
   Asendamatu toode juuste föönitamisel ja sirgendamisel.
  3. Liina Pärnpuu
   Suurepärane toode - lõhnab väga hästi !
  4. Helena Võtti
   Lemmik.. Aastaid 🤩 Asendamatu minu jaoks ❤️
  5. Helena
   Lemmik.. aastaid 🤩 minu jaoks asendamatu ❤️
  6. Kerli
   Super toode!
  7. Anne
   Ilma selle spreita ei kujuta,enam elu ette😇Parim pusade lajti kammimiseks,parim kuumakaitse,see lõhn ja värskendus ja niistus juustele👌
  8. Triin
   Muidu on väga hea toode ja kasutan seda juba aastaid, kuid talvisel ajal täiesti asendamatu. Ilma selleta oleksid juuksed koguaeg elektrit täis ja kahused.
  9. Hally
   Mul läheb sirgendustooteid nagu leiba ja olen proovinud tohutult palju erinevaid. Võin kinnitada, et see toode on vähemalt minu jaoks parim. Ostsin vahepeal soodsama ja ka kiidetud toote - no ei kannata võrdlust! Sirgendab ja jätab sirgeks, ei jäta juukseid raskeks ja kleepuvaks, ei muuda rasuseks, eemaldab kahu tükiks ajaks, ja see LÕHN!!!!
  10. Kaja
   Väga rahul. Toode on meeldiva lõhnaga, juuksed ei jää kleepuvaks ega raskeks. Sirgendab hästi, ei muuda juukseid rasuseks. Arvan et see kestab mul väga-väga kaua.
  Kirjuta arvustus

  Lisainfo

  Liitrihind

  96.00 €/L

  Bränd

  Jungle Fever

  Sulle võib meeldida ka…