MEIST

Meie sünnilugu

 

Kõik sai alguse juba üle 30 aasta tagasi, kui loodi tänaseks Eestis hästi tuntud ja juba mitmeid juuksurisalonge omav Revaalia Salong. Revaalia Salongis kasutatavad Jungle Fever’i juuksehooldustooted on Itaalia tippjuuksurite ja teadlaste poolt loodud ning üle maailma armastatud. Tänaseks oleme professionaalseid juuksehooldustooteid müünud juba 10 aastat, et tooted oma klientidele veelgi lähemale ja kättesaadavaks muuta, lõime uue e-poe hairpro.ee.
 
Hairpro.ee ei ole lihtsalt ilutooteid müüv e-kaubamaja, vaid oleme oma tootevalikusse valinud ainult kvaliteetsed ja professionaalsed juuksehooldus- ja kosmeetikatooted.
Pakume luksuslikke juuksehooldustooteid, mille on välja töötanud oma ala professionaalid – juuksurid ja teadlased, kes hindavad kvaliteetset ja ohutut koostist. Meie hindame kõrgelt Sinu juuste ja naha heaolu ning ilu.
 
Tule koostööpartneriks!
 
Revaalia Salong on maaletoojaks ja pakub ilusalongidele, juuksuritele ja FIE-dele kvaliteetseid ja professionaalseid juuksehooldustoodete brände Itaaliast – Jungle Fever, Luxury Hair Pro, Martom Deluxe Hair Code, Compagnia Del Colore, Viba Professional ja spetsiaalselt meestele mõeldud Barba Italiana. Samuti oleme maaletoojaks ka kosmeetika brändile Ozono Health & Beauty.
 

Tule meile külla

 

Hairprol on ka laopood, mis on eelkõige suunatud kõigile juuksuritele ja salongidele, sest kohapealt on võimalik kaasa osta kõike, mis juuksuritööks vajalik on. Alustades juuksevärvide ja vesinikega ning lõpetades kõiksugu tarvikutega nagu pintslid, kaelapaberid ja palju muud.
Muidugi on oodatud ka kõik teised, kellele meeldib oma juuste eest hästi hoolt kanda, sest meilt leiab ainult kvaliteetsed Itaalias toodetud juuksehooldusele keskendunud brändid. Laopoest on võimalik osta ka kõiki teisi brände, mis meie e-poes esindatud on.