meist-itaalia

MEIST

Kõik sai alguse juba üle 27 aasta tagasi, kui panime aluse tänaseks mitmeid juuksurisalonge omavale kaubamärgile “Revaalia Salong”. Noor alustav juuksur Kersti oli hakkamist täis ning tegi Rakveres oma esimese juuksurisalongi. Aastate jooksul on salonge juurde tulnud ja nii mõnigi neist on kümneid kordi kolinud. Kersti proovis oma töös sadu juuksehooldusvahendeid ning salongitooteid kuid ükski polnud päris õige. 

Seitse aastat tagasi avastas ta Itaaliast juuksehooldustoodete brändi, mis kõnetas teda nii väga, et oli päevapealt nõus välja vahetama kõik oma salongides kasutusel olevad tooted ning võtma kasutusele Jungle Fever tooted. 

Tänaseks kasutatakse Jungle Fever kõrval palju teisi Itaalia brände, mida armastavad nii juuksurid kui ka kliendid. Kuigi Revalia salongid asuvad ainult neljas linnas siis kliente on tekkinud meil üle kogu eesti. Oli vaid aja küsimus, millal avame e-poe, et anda kõigile võimalus nendest imelistest toodetest osa saada. 

Nüüd on meie missiooniks pakkuda kvaliteetseid ja professionaalseid juuksehooldustooteid kõigile endast hoolivatele inimestele üle terve eesti. Otsime uusi põnevaid brände Itaaliast ja mujalt Euroopast, et kasvatada toodete sortimenti. Kindlasti lähtume põhimõttest, et kõik tooted oleksid võimalikult looduslikud ja tervisele ohutud.