Kohaletoimetamine

Smartpost, Omniva

Tellimustel maksumusega üle 50€ on transport tasuta. Kui tellimuse summa jääb alla 50€ on saatmine pakiautomaati 2.99€ ning kulleriga 4.99€. Kui sooritada ost tööpäeviti (E-R) enne kella 14.00 jõuavad pakid üldjuhul sihtkohta järgmisel päeval (v.a. saared). Saaremaale ja Hiiumaale jõuavad pakid ülejärgmisel tööpäeval. Reedel peale 14.00, laupäeval, pühapäeval ja riiklikel pühadel sooritatud ostud toimetatakse kliendini järgmisel tööpäeval.

 

Paki kättesaamine

Kui pakk on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, edastatakse paki saaja telefonile või e-posti teade kogu vajaliku infoga paki kättesaamiseks. Paki kättesaamiseks pole automaadi juures vaja teha muud kui sisestada puutetundlikul ekraanil uksekood – selle peale avaneb õige kapiuks ja pakk ongi käes!

 

Järgitulemisega

Tellitud kaubale on võimalik järgi tulla Revaalia Salongi Rakvere esindusse. Ostu sooritades märgi kauba kättetoimetamise viisiks “ise järgi tulemine”. Kauba jõudmisel salongi saadetakse Sulle e-posti teade kauba kohalejõudmisest.

Rakvere Revaalia Salong asub aadressil Tallinna tn 1, Rakvere. Salong on avatud esmaspäevast reedeni kell 9.00 – 20.00, laupäeval 9.00 – 17.00. Pühapäeval on salong suletud.

 

Tavapostiga

Tavapostiga tellides saadetakse saadetis sinu poolt valitud postkontorisse. Teate edastab Eesti Post sulle kas kirjalikult või SMSi teel. Ka tavaposti puhul on  üle 50€ tellimused tasuta. Tellimustel alla 50€ on postikulu 3.99€.