Kohaletoimetamine

Smartpost, Omniva

Tellimustel maksumusega üle 50€ on transport tasuta. Kui tellimuse summa jääb alla 50€ on saatmine pakiautomaati 2.99€. Kui sooritada ost tööpäeviti (E-R) enne kella 14.00 jõuavad pakid üldjuhul sihtkohta järgmisel päeval (v.a. saared). Saaremaale ja Hiiumaale jõuavad pakid ülejärgmisel tööpäeval. Reedel peale 14.00, laupäeval, pühapäeval ja riiklikel pühadel sooritatud ostud toimetatakse kliendini järgmisel tööpäeval.

 

Paki kättesaamine

Kui pakk on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, edastatakse paki saaja telefonile SMS või e-posti teade kogu vajaliku infoga paki kättesaamiseks. Paki kättesaamiseks pole automaadi juures vaja teha muud kui sisestada puutetundlikul ekraanil uksekood – selle peale avaneb õige kapiuks ja pakk ongi käes!

 

Järgitulemisega

Tellitud kaubale on võimalik järgi tulla HairPro laopoodi. Ostu sooritades märgi kauba kättetoimetamise viisiks “Ise järgi tulemine”. Kui tellimus on kokku pandud, saadetakse Sulle e-kiri ja SMS teade mida kasutasid tellimuse vormistamisel.

HairPro laopood asub aadressil Pikk tn. 6, Rakvere. Laopood on avatud esmaspäevast reedeni kell 11.00 – 18.00, laupäeval ja pühapäeval on laopood suletud.