Kohaletoimetamine / tarne

Smartpost, Post24

Tellimustel maksumusega üle 50€ on transport tasuta, muidu 2.80 € Kui sooritada ost tööpäeviti (E-R) enne kella 15:00 jõuavad pakid sihtkohta järgmisel päeval (v.a. saared). Saaremaale ja Hiiumaale jõuavad pakid ülejärgmisel tööpäeval. Reedel peale 15:00, laupäeval, pühapäeval ja riiklikel pühadel sooritatud ostud toimetatakse kliendini ülejärgmisel tööpäeval.

Paki kättesaamine

Kohe kui pakk on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, edastatakse paki saaja e-postile teade kogu vajaliku infoga paki kättesaamiseks. Paki kättesaamiseks pole automaadi juures vaja teha muud kui sisestada puutetundlikul ekraanil  saadud uksekood – selle peale avaneb õige kapiuks ja pakk ongi käes!

Järgitulemisega

Tellitud kaubale on võimalik järgi tulla Revaalia Salongi Rakvere esindusse. Ostu sooritades märgi kauba kättetoimetamise viisikis “ise järgi tulemine”. Kauba jõudmisel salongi saadetakse Sulle e-posti teade kauba kohalejõudmisest. Paki ooteaeg on hiljemalt 2 tööpäeva, ning tellimuse kättesaamistasu ei nõuta.

Rakvere salong asub aadressil Tallinna 1, Rakvere. Oleme avatud esmaspäevast reedeni kell 9.00 – 20.00, laupäeval 9.00 – 17.00. Pühapäeval suletud.

Tavapostiga

Tavapostiga tellides saadetakse saadetis sinu antud aadressile. Kuna tõenäoliselt ei mahu saadetis postkasti siis saad selle kätte postkontorist. Sellekohase teate edastab Eesti Post sulle kas kirjalikult või SMSi teel. Kauba saad kätte postkontorisse järgi minnes. Ka tavaposti puhul on tellimused üle 50 € puhul tasuta. Tellimustel alla 50 € on postikulu 3.50.