Korduma kippuvad küsimused

Kui tellitud kaup on laos, toimetame selle kohale hiljemalt 3 päeva joooksul. Kõrghooajal võib kohaletoimetamine võtta pisut rohkem aega. Kui Sinu tellimus koosneb mitmest tootest ja juhtub, et osad tooted on laost otsa lõppenud, saadame tellimuse mitme saadetisena (saatekulu jääb muutumatuks).

Tellimust on võmalik muuta koheselt peale selle sooritamist. Tellimuse muutmiseks helista  5041421 või kirjuta sellest e-posti aadressile [email protected]

Pöörduge võimalikult kiiresti meie klienditeeninduse poole infotelefonil 5041421 või e-mailil [email protected]

NB! Kirjutades märkige kindlasti ära oma nimi ja tellimuse number, mille saad leida Hairpro poolt saadetud kviitungilt Teie e-postis.

Tagastamisest saab leida infot siit.

Hairpro.ee veebipoes saab tasuda järgnevate makseviisidega: Swedbank, SEB Pank, Luminor Pank, COOP Pank, LHV Pank, krediitkaart.

Kui maksate kauba eest internetipangas või maksekaardiga, alustatakse teie tellimuse täitmist koheselt. Kui valite muu maksmisviisi, kinnitatakse tellimus ühe tööpäeva jooksul.

Mis teeb Hairpro veebipoe turvaliseks

Salasõnad, kasutaja info, pangakaardi numbrid ja muu andmeside Külastaja ja veebipoe vahel on krüpteeritud. Hairpro.ee kasutab SSL-i turvalisuse tagamiseks, rohkem infot selle kohta leiab siit.

    • Hairpro.ee kasutab Kliendi esitatud informatsiooni ainult Kliendi ostutellimuse täitmiseks ja ei avalda neid kolmandatele osapooltele.
    • Kõik pangalingiga maksed on krüpteeritud – kolmandad isikud ei näe teie pangaandmeid.
    • Hairpro.ee kasutab mitmeid küberrünnakute vastaseid programme, et kaitsta isikuandmeid varastamise ja ebaseadusliku ärakasutamise eest.
    • HairPro.ee rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) Kliendi isikuandmete kaitsmiseks.
    • Krediitkaardiandmete sisestamisel kasutame täiendavalt MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprotokolle.