Filter

Näitan kõiki 5 tulemust

Évolué Organic Skincare

Évolué asutati kirgliku ja järeleandmatu vaimuga, et vabastada maailm mürgisest nahahooldusest ning pakkuda kõigile parimaid koostisosi ja tulemusi.

Évolué asutaja Jean Seo alustas oma ilumaailma teekonda 2007. aastal, kui avas Beverly Hillsis esimese öko-šiki ilubutiigi, kus olid esindatud kõige populaarsemad rohelised ilubrändid. Kuid tema tähelepanelikud Hollywoodi kliendid ei olnud toodete ja tulemustega rahul. Nii hakkas Jean uurima, mis paneb inimesi vananema ja koostas looduslike noorendavate ja niisutavate teguritega tooted, mida meie kehal on kerge omastada ning mille kasutamise tulemuseks oleks värskem ja nooruslikum nahk. 

Tänaseks on Jean loonud luksusliku kuid öko-säästliku vananemisvastase nahahooldustoodete brändi. Brändi tooted koosnevad väga selektiivset, läbimõeldult kureeritud koostisosadest. Mõned koostisosad on nii haruldased, et need ületavad mahepõllumajandusliku sertifikaadi nõudeid ja on omaette klassis.

Évolue missioon

Évolué missioon on lihtne: keskenduda parimate koostisosadega tõhusa nahahoolduse valmistamisele. See väljendub Jeani otsustes investeerida pidevalt oma laborisse uusimate teadusuuringute ja arendustegevuse jaoks.

“Olen järginud oma südant ja pole kunagi leppinud vähemaga. Olen loonud luksusliku nahahooldussarja, mida sa väärid. Pidage meeles, et see on teie ainus elu. Ärge kunagi tehke kompromisse.” – Jean Seo

Luksuslikud ja kompromissitud koostisosad

Évolué toodete koostistes on kasutatud kõige luksuslikumaid koostisosi, mis on pärit üle kogu maailma ja mis jäljendavad seda, mida meie keha loomulikult toodab ja vanusega kaotab. Kõiki koostisosi on meie kehal kerge omastada. Koostisosade hulka kuuluvad näiteks esmaselt külmpressitud jojobaõli, väärtuslik skvalaan, lahustuv kollageen, madala molekulmassiga naatriumhüaluronaat jpm.

Tooteid sobivad kõigile nahatüüpidele, eriti hästi naistele, kellel on tundlik nahk (kas sündinud tundliku nahaga või muutunud tundlikuks karmide toodete või protseduuride kasutamisel) või kes soovivad aeglustada vananemisilminguid.