UUS
-15%

SKINTRA Destructor Year-Round Acid Peeling 24% 30ml

SKINTRA Destructor Year-Round Acid Peeling 24% 30ml

11.82 

LAOS

11.82 

Saadavus: Laos

  Aastaringseks koduhoolduseks mõeldud happekoorija. Toode ei oma fototoksilist ega valgustundlikkust tekitavat potentsiaali. Koostisosade hulka kuuluvad muu hulgas mandelhape, kojiinhape, traneksaamhape, aseloglütsiin ja C-vitamiin. Kõrge hapete kontsentratsioon lõhub epidermise rakkude sidemeid, koorides nahka või põhjustades nähtavat ketendamist, mis vastutab tõhusa hüperpigmentatsiooni heledamaks muutmise ja naha tekstuuri ühtlustamise eest.

  Lisaks on see antibakteriaalne ja põletikuvastane, mis kõik aitavad vähendada aktiivset aknet, plekke ja tedretähne. Omadused, mis vähendavad ensüümi türosinaasi aktiivsust, piiravad melaniini sünteesi, vähendades seeläbi uute värvimuutuste riski. Kui arvate, et teie nahk on ebaühtlase tooniga või kahvatu, tuhm, tedretähnide ja plekkidega, siis on teil oma MUST HAVE!

  Kohesed omadused: juba pärast esimest pealekandmist märkad surnud naha koorumist, heledamaks muutmist ja silumist. Nähtav ketendus ilmneb umbes 3. päeval pärast pealekandmist. Olge sel ajal eriti ettevaatlik, et nahka niisutada.

  Pikaajalised omadused: heledamaks muutunud hüperpigmentatsioon, aeglustab uue hüperpigmentatsiooni teket, reguleerib rasunäärmete tööd, vähendab uute plekkide ja tedretähnide arvu.

  Kasutamine:

  Saate kasutada koorijat mitmel viisil, kuid alati oma õhtuses hoolduses.

  Esimene pealekandmine: kanna puhtale ja kuivale näole 5-6 tilka toodet käe või pintsliga. Maksimaalselt 5 minuti pärast peske jääk leige veega maha. Seejärel toniseerige nahk ja kandke toitev kreem. Vältige silmaümbrust. Enne esimest pealekandmist tehke sensibiliseerimise test.

  Järgnevad kasutuskorrad:

  Tundlik nahk: Kandke käe või pintsliga väike kogus toodet puhastatud ja kuivale näole. Maksimaalselt 5 minuti pärast peske jääk leige veega maha. Seejärel toniseerige nahka ja kandke toitev kreem. Kasutage üks kord 10-14 päeva jooksul.

  Normaalne nahk: Kandke käte või pintsliga väike kogus toodet puhastatud ja kuivale näole. Kui tunnete, et koorija on niiskust imanud või kaotanud, kandke peale teine kiht. Maksimaalselt 10 minuti pärast peske jääk leige veega maha. Toniseerige nahka ja kandke toitev kreem. Kasutage üks kord 7-10 päeva jooksul.

  “Vastupidav” nahk: kandke väike kogus toodet käe või pintsliga puhtale ja kuivale näole ja kandke seda kogu pealekandmise ajal. Kui tunned, et koorija on niiskust imanud või kaotanud, kanna peale teine kiht. Korrake protseduuri maksimaalselt 10 minutit, et toode oleks kogu aeg niiske. See pealekandmisviis tugevdab sära andvaid, aknet ja mustpeade vähendavaid omadusi. Loputage jäägid leige veega maha, toniseerige nahka ja kandke toitev kreem. Kasutage koort üks kord 7-10 päeva jooksul.

  Fookuse toimimine: saate tootekohta kasutada üksikute plekkide, plekkide (mitte kriimustatud) või T-tsooni puhul. Seejärel soovitame pealekandmismeetodit “resistentsele” nahale.

  Märkus – pärast toote pealekandmist võite tunda põletust või sügelust, see on normaalne. 2-3 päeval märkate tõenäoliselt kerget ketendust, mis annab parima tulemuse. Märkus – väldi silmaümbrust!

  Kirjuta sellele tootele arvustus ja teeni 1€ boonust!

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Kirjuta arvustus