UUS
-15%

SKINTRA Brightoner Year-Round Acid Toner 9% 100ml

SKINTRA Brightoner Year-Round Acid Toner 9% 100ml

14.37 

LAOS

14.37 

Saadavus: Laos

  Happeline toonik, mis on mõeldud aastaringseks koduhoolduseks. Toode ei oma fototoksilist ega valgustundlikkust tekitavat potentsiaali. Koostisosade hulka kuuluvad muu hulgas mandelhape, kojikhape, traneksaamhape, aseloglütsiin ja C-vitamiin. Toonik nõrgendab epidermise rakkude sidemeid, kiirendades füsioloogilist koorimisprotsessi.

  Seega kergendab see järk-järgult hüperpigmentatsiooni. Ensüümi türosinaasi aktiivsust vähendavad omadused piiravad melaniini sünteesi, vähendades seeläbi uue värvimuutuse ohtu. Näidustused toote kasutamiseks on hüperpigmentatsiooniga nahk, tuhm, kahvatu, saastunud nahk, millel on kalduvus löövete ja tedretähnide tekkeks. Seda saab kasutada olenemata nahatüübist.

  Vahetud omadused: pärast esimest pealekandmist märkad heledamaks muutumist. Samuti muutub nahk pehmemaks ja siledaks.

  Pikaajalised omadused: heledamaks hüperpigmentatsiooni, aeglustas uue hüperpigmentatsiooni teket, reguleeris rasunäärmete tööd, vähendas uute vistrike ja tedretähnide teket. Huvitavaks rakenduseks on loomuliku koorimise kiirendamine, mis võib välistada koorivate toodete kasutamise.

  Kasutamine: Oleme eristanud 3 peamist kasutus viisi. Kõiki neid viise ühendab aga pealekandmise aeg ehk õhtu.

  Esimene kasutuskord: kandke kätega 4-5 tilka toodet puhtale ja kuivale näole. Võite veidi oodata ja kreemitada või nahahoolduse sel hetkel lõpetada. Vältige silmaümbrust. Enne esimest pealekandmist tehke sensibiliseerimise test.

  Järgnevad kasutuskorrad:

  1. meetod: kanda puhtale ja kuivale näole 4-5 tilka toodet, vältides silmaümbrust. Lõpetage selle eest hoolitsemine. Tugevama efekti saavutamiseks kandke peale teine kiht. Kasutage toonikut 1-5 korda nädalas ja max. 3 õhtut järjest.

  2. meetod: kandke puhtale ja kuivale näole 4-5 tilka toodet, vältides silmaümbrust. Oodake kuni täieliku imendumiseni ja kandke kreem peale. Kui ootate enne kreemi pealekandmist umbes 15 minutit, saate tooniku tugevamad omadused. Kasutada 1-5 korda nädalas ja max. 3 õhtut järjest.

  3. meetod: toonikut võid kasutada täppidel või kindlatel näoosadel, nt. T-tsoon. Rakendusskeem nagu ,,viis 1” või ,,viis 2”.

  Märkus – pärast toote pealekandmist võite tunda põletust või sügelust, see on normaalne.

  Kirjuta sellele tootele arvustus ja teeni 1€ boonust!

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Kirjuta arvustus