UUS
-15%

SKINTRA Liquid Happiness Face & Eye Serum with Retinal 0,3% 30ml

SKINTRA Liquid Happiness Face & Eye Serum with Retinal 0,3% 30ml

16.92 

LAOS

16.92 

Saadavus: Laos

  Seerum, mis sisaldab kosmeetikatoodete turul saadaolevat kõige aktiivsemat retinoehappe derivaati, nimelt võrkkesta. Paljude allikate kohaselt näitab see suuremat aktiivsust ja samal ajal väiksemat ärritavat potentsiaali kui retinool. Seetõttu on see soovitatav algajatele ja edasijõudnutele retinoidide, sealhulgas silmade all, kasutajatele. Ka valem on ainulaadne. Skvalaani ja arbuusiseemneõli kombinatsioon, võimaldas kiiret imendumist, ei tekita ebameeldivat ja rasvast kilet. Selle tulemusena on see mõeldud kõikidele nahatüüpidele. Kasutamisnäidustused on kortsud, tugevuse ja elastsuse vähenemine, akne, mustad täpid ja hüperpigmentatsioon.

  Kohene toime: esimestel kasutuskordadel on märgatav silumine ja sära. Mõnikord tekib nn lööve, mille toode kiiresti rahustab.

  Pikaajaline toime: umbes 5-12 nädala pärast – naha pingulduse paranemine, kortsude vähenemine ja/või pindmine, epidermise paksenemine, hüperpigmentatsiooni heledamaks muutmine, uue hüperpigmentatsiooni ennetamine, rasunäärmete reguleerimine, plekkide vähendamine.

  Kasutamine: Soovitame toodet kasutada ainult sügisel, talvel ja varakevadel. Ideaalis ei tohiks toode olla debüüt retinoididega kosmeetikatoodete kasutamisel. Esimesi positiivseid tulemusi näete umbes 5 nädala pärast ja olulisi tulemusi umbes 12 nädala pärast. Nähtavate tulemuste võti on pealekandmise regulaarsus ja regulaarsus. Seerumit saad kasutada mitmel viisil, kuid alati õhtuses hoolduses.

  Enne esimest pealekandmist tehke sensibiliseerimise test.

  Esimene kasutuskord: kanna toodet puhastatud, toonides ja kuivale näole ning silmade alla, lisades eelnevalt tilk kreemile või õli-/õliseerumile. Ärge kandke seerumit otse nahale.

  Järgnevad kasutuskorrad:

  Puhastage, toniseerige ja kuivatage oma näonahk.

  1. meetod: Kui esimene kasutuskord põhjustas koorimist ja/või kerget tundlikkust, alusta 1-2 kasutuskorraga nädalas ja alles seejärel suurenda järk-järgult sagedust kuni 5 kasutuskorrani nädalas. Jätkake seerumi lahjendamist mõnes teises tootes.

  2. meetod: kui teil on retinoididega kogemusi, võite toodet kasutada üksi. Alusta 1-2 kasutuskorraga nädalas ja suurenda järk-järgult sagedust kuni 5 kasutuskorrani nädalas. Seejärel juhinduge oma naha tähelepanekutest, st kuivusest, kergest ärritusest või koorumisest. Märkus – kui pärast paari esimest kasutuskorda põhjustab iga järgnev kasutuskord koorimist, siis vähendage sagedust ja/või tilgutage seerum uuesti kreemi või muu õliseerumi või puhta õli sisse.

  Kirjuta sellele tootele arvustus ja teeni 1€ boonust!

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Kirjuta arvustus