UUS

Esther Hairpins 2tk

Esther Hairpins 2tk

49.00 

Out of stock

49.00 

Selle toote ostuga teenite 8 boonuspunkti (4.00 )

Esther Hairpins juuksenõelad. Komplekti kuuluvad 2 juuksenõela ja kaunis karp.

Saadavus: Laost otsas Tootekood: 5743

Esther Hairpins juuksenõelad. Komplekti kuuluvad 2 juuksenõela ja kaunis karp.

Estheri juuksenõelad on peened kullavärvi vintage aksessuaarid. Juuksenõelad on valmistatud kvaliteetsest mäekristallist. Estheri juuksenõelad on oma lihtsusad, elegantsed ja sädelevad kaunilt igas valguses. Need vintage stiilis aksessuaarid sobivad iga pruudi välimusega!

Sally Jane Bridal

Pärast aastatepikkust kogemust pruutide soengu- ja jumestuskunstnikuna alustas Sally-Jane Visser 2020. aasta alguses oma pruudiaksessuaaride sarja; Sally Jane Bridal. Ta on kujundanud oma ainulaadse juukseehete kollektsiooni pruudile ja/või pruutneitsile, kes otsivad käsitsi valmistatud moodsaid boheemlaslikke juukseaksessuaare.

Inspiratsioon kaunitest pulmakohtadest

Oma ehteid kujundades saab Sally-Jane inspiratsiooni kaunitest kohtadest, kus ta on töötanud juukse- ja jumestuskunstnikuna. Alates ilusast väikesest kirikust Rootsis kuni romatilise Toscanani. Igal asukohal on oma võlu ja iga asukoht nõuab erinevaid aksessuaare pruutidele.
Nendest pulmakohtadest inspireerituna kujundab Sally-Jane moodsaid ja boheemlaslikke pruudiehteid. Tema disainid sisaldavad rikkalikke materjale, nagu mäekristall ja pärlid ning need on kõik käsitsi valmistatud. Ideaalne pruudile, kes otsib aksessuaari, mis sobiks oma ainulaadse sihtkoha pulmaga ja oleks kordumatu.

Tõelistest pruutidest inspireeritud

Suureks inspiratsiooniallikaks on ka pruudid, keda Sally-Jane saab soengu- ja jumestuskunstnikuna oma elu ilusaimaks päevaks korda seada. Sally-Jane teab paremini kui keegi teine, kuidas pruut pulmapäeval särama panna. Ta kohtub iga päev pruutidega, kes otsivad moodsaid pulmaaksessuaare, mis sobivad nende isikupära ja pruudi välimusega. Ja see on täpselt see, mida Sally Jane Bridal pakub; moodsad boheemlasliku välimusega juukseaksessuaarid, mis annavad igale pruudile viimase lihvi!

Kirjuta sellele tootele arvustus ja teeni 1 boonuspunkt

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Kirjuta arvustus