SALLY JANE BRIDAL Dinja Hairvine

SALLY JANE BRIDAL Dinja Hairvine

79.00 

LAOS

79.00 

Selle toote ostuga teenite 3.95  boonust.

Registreeri ennast kasutajaks.

Dinja Hairvine juukseaksessuaar. Komplekti kuulub juuksepael ja kaunis karp.

Saadavus: Laos Tootekood: 5742

  Dinja Hairvine juukseaksessuaar. Komplekti kuulub juuksepael ja kaunis karp.

  Dinja juuksepael on kaunite pärlitega ja boheemlaslik. Dinja juuksepaell on ideaalne juukseaksessuaar pruudile tema elu kõige kaunimal päeval! Juukseaksessuaar on käsitsi valmistatud ja kaunistatud kvaliteetsete mageveepärlitega. Selle peapaela disain, kullavärvi niit ja pärlite kombinatsioon annavad romantilise boheemlasliku välimuse.

  Sally Jane Bridal

  Pärast aastatepikkust kogemust pruutide soengu- ja jumestuskunstnikuna alustas Sally-Jane Visser 2020. aasta alguses oma pruudiaksessuaaride sarja; Sally Jane Bridal. Ta on kujundanud oma ainulaadse juukseehete kollektsiooni pruudile ja/või pruutneitsile, kes otsivad käsitsi valmistatud moodsaid boheemlaslikke juukseaksessuaare.

  Inspiratsioon kaunitest pulmakohtadest

  Oma ehteid kujundades saab Sally-Jane inspiratsiooni kaunitest kohtadest, kus ta on töötanud juukse- ja jumestuskunstnikuna. Alates ilusast väikesest kirikust Rootsis kuni romatilise Toscanani. Igal asukohal on oma võlu ja iga asukoht nõuab erinevaid aksessuaare pruutidele.
  Nendest pulmakohtadest inspireerituna kujundab Sally-Jane moodsaid ja boheemlaslikke pruudiehteid. Tema disainid sisaldavad rikkalikke materjale, nagu mäekristall ja pärlid ning need on kõik käsitsi valmistatud. Ideaalne pruudile, kes otsib aksessuaari, mis sobiks oma ainulaadse sihtkoha pulmaga ja oleks kordumatu.

  Tõelistest pruutidest inspireeritud

  Suureks inspiratsiooniallikaks on ka pruudid, keda Sally-Jane saab soengu- ja jumestuskunstnikuna oma elu ilusaimaks päevaks korda seada. Sally-Jane teab paremini kui keegi teine, kuidas pruut pulmapäeval särama panna. Ta kohtub iga päev pruutidega, kes otsivad moodsaid pulmaaksessuaare, mis sobivad nende isikupära ja pruudi välimusega. Ja see on täpselt see, mida Sally Jane Bridal pakub; moodsad boheemlasliku välimusega juukseaksessuaarid, mis annavad igale pruudile viimase lihvi!

  Kirjuta sellele tootele arvustus ja teeni 1 boonuspunkt

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Kirjuta arvustus