SALLY JANE BRIDAL Ilse Hairpins Gold 2tk

SALLY JANE BRIDAL Ilse Hairpins Gold 2tk

59.00 

LAOS

59.00 

Selle toote ostuga teenite 2.95  boonust.

Registreeri ennast kasutajaks.

Ilse Hairpins kuldne juukseaksessuaar. Komplekti kuuluvad 2 juuksenõela ja kaunis karp.

Saadavus: Laos SKU: 6519

  Ilse Hairpins kuldne juukseaksessuaar. Komplekti kuuluvad 2 juuksenõela ja kaunis karp.

  Lisage oma pruudi välimusele peen valge puudutus! Need kaunite läbipaistvate pärlitega käsitsi valmistatud juuksenõelad muudavad iga soengu kordumatuks. Läbipaistvate vääriskivide pehme värv sobib iga pruudi välimusega ja annab teie pruudi soengule romantilise boheemlasliku lihvi.

  Sally Jane Bridal

  Pärast aastatepikkust kogemust pruutide soengu- ja jumestuskunstnikuna alustas Sally-Jane Visser 2020. aasta alguses oma pruudiaksessuaaride sarja; Sally Jane Bridal. Ta on kujundanud oma ainulaadse juukseehete kollektsiooni pruudile ja/või pruutneitsile, kes otsivad käsitsi valmistatud moodsaid boheemlaslikke juukseaksessuaare.

  Inspiratsioon kaunitest pulmakohtadest

  Oma ehteid kujundades saab Sally-Jane inspiratsiooni kaunitest kohtadest, kus ta on töötanud juukse- ja jumestuskunstnikuna. Alates ilusast väikesest kirikust Rootsis kuni romatilise Toscanani. Igal asukohal on oma võlu ja iga asukoht nõuab erinevaid aksessuaare pruutidele.
  Nendest pulmakohtadest inspireerituna kujundab Sally-Jane moodsaid ja boheemlaslikke pruudiehteid. Tema disainid sisaldavad rikkalikke materjale, nagu mäekristall ja pärlid ning need on kõik käsitsi valmistatud. Ideaalne pruudile, kes otsib aksessuaari, mis sobiks oma ainulaadse sihtkoha pulmaga ja oleks kordumatu.

  Tõelistest pruutidest inspireeritud

  Suureks inspiratsiooniallikaks on ka pruudid, keda Sally-Jane saab soengu- ja jumestuskunstnikuna oma elu ilusaimaks päevaks korda seada. Sally-Jane teab paremini kui keegi teine, kuidas pruut pulmapäeval särama panna. Ta kohtub iga päev pruutidega, kes otsivad moodsaid pulmaaksessuaare, mis sobivad nende isikupära ja pruudi välimusega. Ja see on täpselt see, mida Sally Jane Bridal pakub; moodsad boheemlasliku välimusega juukseaksessuaarid, mis annavad igale pruudile viimase lihvi!

  Kirjuta sellele tootele arvustus ja teeni 1€ boonust!

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Kirjuta arvustus