UUS

THE GOOD BRAND Kitchen Cleaner Pod Köögipuhastusvahendi täitepakend 2tk

THE GOOD BRAND Kitchen Cleaner Pod Köögipuhastusvahendi täitepakend 2tk

2.90 

LAOS

2.90 

Selle toote ostuga teenite 0.15  boonust.

Registreeri ennast kasutajaks.

Saadavus: Laos

  Puhastage oma kööki säästvalt The Good Brandiga. Ühest kapslist saab 500ml köögipuhastusvahendit. Kui see saab otsa, pange lihtsalt pudelisse uus kapsel ja täitke see uuesti veega. Väga lihtne ja meie planeedile hea. Veeslahustuvasse kapslisse pakendatud köögipuhastusvahend puhastab igat tüüpi köögipindu. Annab kõrge läike, värske ja kauakestva lõhnaga.

  Kasutamine: Lahustage üks kapsel 500 ml vees ja loksutage, kuni kapsel on lahustunud. Pihustage vedelikku 20 cm kauguselt puhastatavale pinnale, seejärel hõõruge puhta lapiga.

  Käsitsege kapslit alati kuivade kätega, ärge lõigake kapslit lahti ega tehke seda märjaks. Ei sobi plasma- ja LCD-ekraanidele. Optimaalsete tulemuste saavutamiseks kasutage destilleeritud vett.

  Hoida lastele kättesaamatus kohas. Enne kasutamist lugege etiketti. Silma sattumisel: Loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Kui kannate kontaktläätsi, eemaldage need ja jätkake loputamist. Ära alla neela. Õnnetuse korral pöörduge arsti poole. Kui vajate meditsiinilist abi, võtke toote pakend või etikett käepärast!

  Koostis: Ethoxylated Fatty Alcohol

  Kirjuta sellele tootele arvustus ja teeni 1€ boonust!

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Kirjuta arvustus