UUS

THE GOOD BRAND Glass Cleaner Pod Klaasipesuvedeliku Täitepakend 2tk

THE GOOD BRAND Glass Cleaner Pod Klaasipesuvedeliku Täitepakend 2tk

2.90 

LAOS

2.90 

Selle toote ostuga teenite 0.15  boonust.

Registreeri ennast kasutajaks.

Saadavus: Laos

  Puhastage oma aknaid ja muid klaaspindu säästvalt The Good Brand klaasipesuvedelikuga. Kaasasolev kapsel teeb 500 ml klaasipuhastusvahendit. Kui see saab otsa, pange lihtsalt pudelisse uus kapsel ja täitke see uuesti veega. Väga lihtne ja meie planeedile hea.

  Vesilahustuvasse kapslisse pakendatud kontsentreeritud klaasipuhastusvahend, mis tagab suurepärase läbipaistvuse, kiire ja homogeense kuivamise. Ei jäta klaasile triipe ega jääke.

  Kasutamine: Lahustage üks kapsel 500 ml vees ja loksutage, kuni kapsel on lahustunud. Pihustage vedelikku 20cm kauguselt puhastatavale pinnale, seejärel hõõruge lapiga.

  Käsitlege kapslit alati kuivade kätega, ärge lõigake kapslit lahti ega tehke seda märjaks. Ei sobi plasma- ja LCD-ekraanidele. Optimaalsete tulemuste saavutamiseks kasutage destilleeritud vett.

  Hoida lastele kättesaamatus kohas. Enne kasutamist lugege etiketti. Silma sattumisel: Loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Kui kannate kontaktläätsi, eemaldage need ja jätkake loputamist. Ära alla neela. Õnnetuse korral pöörduge arsti poole. Kui vajate meditsiinilist abi, võtke toote pakend või etikett käepärast!

  Koostis: 8 moles of EO, Aqua, Butoxyethanol, Ethoxylated Fatty Alcohol, Dye, Laurylamine Dipropylenediamine, Sodium Laureth Sulphate, Sodium sulphate, Perfume, Tea Dodecylbenzenes Sulphate, Triethanolamine

  Kirjuta sellele tootele arvustus ja teeni 1€ boonust!

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Kirjuta arvustus