UUS

THE GOOD BRAND All Cleaner Pod Üldpuhastusvahendi Täitepakend 2tk

THE GOOD BRAND All Cleaner Pod Üldpuhastusvahendi Täitepakend 2tk

2.90 

LAOS

2.90 

Selle toote ostuga teenite 0.15  boonust.

Registreeri ennast kasutajaks.

Saadavus: Laos

  Puhastage kõiki oma majapidamises olevaid pindu säästvalt The Good Brand üldpuhastusvahendiga. Meie taaskasutatav plastpudel on korduvtäidetav. Kaasasolev kapsel teeb 500 ml klaasipuhastusvahendit. Kui see saab otsa, pange lihtsalt pudelisse uus kapsel ja täitke see uuesti veega. Väga lihtne ja meie planeedile hea.

  Kontsentreeritud universaalne puhastusvahend lahustuvas kapslis igat tüüpi pindade puhastamiseks. Soojas vees lahustub kapsel kiiremini ja samal ajal suurendab toote puhastusvõimet.

  Kasutamine: Lahustage üks kapsel 500 ml vees ja loksutage, kuni kapsel on lahustunud. Pihustage vedelikku 20cm kauguselt puhastatavale pinnale, seejärel hõõruge puhta lapiga. Optimaalsete tulemuste saavutamiseks kasutage eelistatavalt destilleeritud vett.

  Käsitlege kapslit alati kuivade kätega, ärge lõigake kapslit lahti ega tehke seda märjaks. Ei sobi plasma- ja LCD-ekraanidele. Optimaalsete tulemuste saavutamiseks kasutage destilleeritud vett.

  Hoida lastele kättesaamatus kohas. Enne kasutamist lugege etiketti. Silma sattumisel: Loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Kui kannate kontaktläätsi, eemaldage need ja jätkake loputamist. Ära alla neela. Õnnetuse korral pöörduge arsti poole. Kui vajate meditsiinilist abi, võtke toote pakend või etikett käepärast!

  Koostis: 8 moles of EO, Aqua, Butoxyethanol, Ethoxylated Fatty Alcohol, Dye, Laurylamine Dipropylenediamine, Sodium Laureth Sulphate, Sodium sulphate, Perfume, Tea Dodecylbenzenes, Sulphate, Triethanolamine

  Kirjuta sellele tootele arvustus ja teeni 1€ boonust!

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Kirjuta arvustus