UUS

THE GOOD BRAND Bathroom Cleaner Bottle + Pod Vannitoapuhastusvahend 500ml

THE GOOD BRAND Bathroom Cleaner Bottle + Pod Vannitoapuhastusvahend 500ml

4.90 

LAOS

4.90 

Saadavus: Laos

  Puhastage oma vannituba säästvalt The Good Brand vannitoa puhastus vahendiga. Meie taaskasutatav plastpudel on korduvtäidetav. Täitekapslist saab 500 ml vannitoapuhastusvahendit. Kui see saab otsa, pange lihtsalt pudelisse uus kapsel ja täitke see uuesti veega. Väga lihtne ja meie planeedile hea. Veeslahustuvasse kapslisse pakendatud vannitoapuhastusvahend puhastab igat tüüpi vannitoapinnad ja katlakivi tekkele kalduvad pinnad.

  • Igapäevane puhastamine: Lahustage üks kapsel 500 ml vees.
  • Hilinenud pindade perioodiline puhastamine: Lahustage kaks kapslit 500 ml vees.

  Kõrgem veetemperatuur suurendab kapsli lahustumiskiirust ja samal ajal toote puhastusvõimet.

  Kasutamine: Kui kapsel on lahustunud, pihustage toodet umbes 20 cm kauguselt puhastatavale pinnale. Seejärel hõõruge seda puhta lapiga.

  Käsitlege kapslit alati kuivade kätega, ärge lõigake kapslit lahti ega tehke seda märjaks. Ei sobi plasma- ja LCD-ekraanidele. Optimaalsete tulemuste saavutamiseks kasutage destilleeritud vett.

  Hoida lastele kättesaamatus kohas. Enne kasutamist lugege etiketti. Silma sattumisel: Loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Kui kannate kontaktläätsi, eemaldage need ja jätkake loputamist. Ära alla neela. Õnnetuse korral pöörduge arsti poole. Kui vajate meditsiinilist abi, võtke toote pakend või etikett käepärast!

  Koostis: 8 moles of EO, Sodium sulphate

  Kirjuta sellele tootele arvustus ja teeni 1€ boonust!

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Kirjuta arvustus