-40%

PIVOLEA Küünelakk “I’m Beautiful” 14ml

PIVOLEA Küünelakk “I’m Beautiful” 14ml

9.00 

LAOS

9.00 

PIVOLEA küünelakk, mis katab küüned kauakestva ja kaunilt särava värviga.

Saadavus: Laos

  I’m Beautiful on fuksia küünelakk, mis tuletab sulle meelde, et oled ilusam, kui sa tead! Selle intensiivne värv annab teie küüntele nakatava rõõmsameelsuse ja muudab kõik teie rõivad säravaks. Küünelakk püsib täiuslikuna kuni 6 päeva.

  PIVOLEA naturaalsed küünelakid töötavad ilu nimel, kahjustamata tervist ega keskkonda. Küünelakid, mis on valmistatud kuni 84% looduslikest koostisosadest, on valmistatud maisist, maniokist ja suhkruroost, mis kõik on biopõhised taimed ja ressursid.

  PIVOLEA-s on eetika sama oluline kui toodete koostis. Seega on PIVOLEA küünelakid valmistatud Prantsusmaal, vegan ja pole loomade peal testitud. See on sertifitseeritud EcoVadis Platinum, mis on kõrgeim sotsiaalse ja keskkonnaalase pühendumuse tase. Rahulik ja uhke on olla eetiline!

  KASUTAMINE:

  Kandke üks kiht “I’m Smart” küünelakki puhastele küüntele ja laske 1 minut kuivada. Seejärel kandke 1–2 kihti “I’m Calm” küünelakki (olenevalt sellest, kui sügavat värvi soovite), jättes iga kihi vahel 2 minutit kuivamiseks. Viimistlege värvitud küüsi ühe kihi “I’m Smart” küünelakiga, mis tagab ülima sära ja püsivuse. Oodake veel 2 minutit, enne kui asute muude toimetuste kallale.

  KOOSTISOSAD:

  BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ALCOHOL, STEARALKONIUM BENTONITE, ISOPROPYL ALCOHOL, PHOSPHORIC ACID, DIACETONE ALCOHOL, ETOCRYLENE, RED 7 LAKE (CI 15850), RED 30 (CI 73360), TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), YELLOW 5 LAKE (CI 19140) 

  Kirjuta sellele tootele arvustus ja teeni 1€ boonust!

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Kirjuta arvustus