-40%

PIVOLEA Küünelakk “I’m Optimistic” 14ml

PIVOLEA Küünelakk “I’m Optimistic” 14ml

9.00 

LAOS

9.00 

PIVOLEA küünelakk, mis katab küüned kauakestva ja kaunilt särava värviga.

Saadavus: Laos

  I’m Optimistic küünelakk, mis aitab näha elu helgemat poolt. Selle kollane värv muudab teie igapäevaelu helgemaks ja valgustab kõiki teie rõivaid. Nagu päikesekiired, mis soojendavad teie nahka ja hinge, täidab see küünelakk teid optimismiga, mis on sama tugev kui selle vastupidavus (kuni 6 päeva!).

  PIVOLEA naturaalsed küünelakid töötavad ilu nimel, kahjustamata tervist ega keskkonda. Küünelakid, mis on valmistatud kuni 84% looduslikest koostisosadest, on valmistatud maisist, maniokist ja suhkruroost, mis kõik on biopõhised taimed ja ressursid.

  PIVOLEA-s on eetika sama oluline kui toodete koostis. Seega on PIVOLEA küünelakid valmistatud Prantsusmaal, vegan ja pole loomade peal testitud. See on sertifitseeritud EcoVadis Platinum, mis on kõrgeim sotsiaalse ja keskkonnaalase pühendumuse tase. Rahulik ja uhke on olla eetiline!

  KASUTAMINE:

  Kandke üks kiht “I’m Smart” küünelakki puhastele küüntele ja laske 1 minut kuivada. Seejärel kandke 1–2 kihti “I’m Calm” küünelakki (olenevalt sellest, kui sügavat värvi soovite), jättes iga kihi vahel 2 minutit kuivamiseks. Viimistlege värvitud küüsi ühe kihi “I’m Smart” küünelakiga, mis tagab ülima sära ja püsivuse. Oodake veel 2 minutit, enne kui asute muude toimetuste kallale.

  KOOSTISOSAD:

  BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ALCOHOL, STEARALKONIUM BENTONITE, ISOPROPYL ALCOHOL, PHOSPHORIC ACID, DIACETONE ALCOHOL, IRON OXIDES (CI 77492), TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), IRON OXIDES (CI 77499)

  Kirjuta sellele tootele arvustus ja teeni 1€ boonust!

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Kirjuta arvustus