-40%

MIMESIS Le Matin du Monde Juukseudu 50ml

MIMESIS Le Matin du Monde Juukseudu 50ml

20.94 

LAOS

20.94 

Uus kaks ühes juuksehooldus, mis toidab teie juukseid neid samal ajal lõhnastades. 

Saadavus: Laos SKU: 03MM05018

  Uus kaks ühes juuksehooldus, mis toidab teie juukseid neid samal ajal lõhnastades. Juuksed jäävad püsivalt niisutatud. Parfümeeritud juuksehooldus kaitseb teie juukseid väliste tegurite ( näiteks päike, saaste) eest. Selle tasakaalustav toime tagab teie juustele siidise läike.

  LÕHNANOODID:

  Bergamot ja sidrun
  Tee ja Petitgrain

  KASUTAMINE: 

  Pihustage kuivadele või niisketele juustele, seejärel stiliseerige tavapäraselt.

  Sensoriaalsed parfüümid ja juuksehooldus on saanud üheks – juukseparfüümid. 

  2015. aastal Prantsusmaal loodud bränd on kokkku toonud kahe maailma parimad koostisosad ja müünud oma juukseparfüüme parimates juuksurisalongides.

  Mimesis Parfums paneb omavahel kohtuma sensoriaalsed parfüümid ja juuksehoolduse. Uus kaks ühes lähenemine toob teie juustele uut elujõudu ja värske õhu sõõmu. Mimesis Parfums tooted hoolitsevad teie juuste eest, neid samal ajal lõhnastades. Mimesis Parfums’is usutakse, et juuste eest hoolitsemine on ka enda eest hoolitsemine ja see naistele meeldib. Hoolitsege oma juuste eest ja samal ajal väljendage end lõhnadega. 

  Karine Dubreuil on Mimesis Parfums’i nina. Ta on juba üle kahekümne aasta loonud lõhnu kõige prestiižsematele kaubamärkidele nagu Guerlain, Gucci, Lanvin, aga ka nišibrändidele nagu Jo Malone, L’Artisan Parfumeur, Fragonard ja teised.

  Katariina Taurine on formulaator ja juuste koostise professor, kes otsib pidevalt uusimaid toimeaineid. Tõelise juukseentusiasmina on ta olnud teadus- ja arendustegevuse juhtivatel kohtadel enam kui 30 aastat. Töötanud brändidega nagu L’Oréal, Phyto ja Lazartigue.

  Kirjuta sellele tootele arvustus ja teeni 1€ boonust!

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Kirjuta arvustus