JOI Home Kit Hambavalgenduskomplekt

Joi hambavalgenduskomplekt

JOI Home Kit Hambavalgenduskomplekt

34.90 

LAOS

34.90 

Selle toote ostuga teenite 1.75  boonust.

Registreeri ennast kasutajaks.

 Säravvalge naeratus kodust väljumata!

Saadavus: Laos SKU: 4745011013712

  JOI Home Kit hambavalgenduskomplekt on mõeldud kõigile neile, kes hoolivad oma välimusest ja soovivad oma hambad lihtsalt ja kiiresti valgemaks saada. Meie geelis on Vesinikperoksiid asendatud Sodium Percarbonate´iga ja selle kasutamine on ohutu, kuid sama efektiivne, kui hammaste valgendamine hambaarstikabinetis. 

  Hambad valgenevad kuni 10 tooni võrra. Meie valgenduslamp on eriti efektiivne, kuna ühe valgusallika asemel on neid meie lambil viis.

  JOI Home Kit hambavalgenduskomplekt sisaldab:
  2 x termovormitavad hambakaped
  2 x 5ML valgendusgeeli
  1 x puhastuslapp hammastele
  1 x toonimäärajat
  1 x üliefektiivset UV LED tuld
  1 x eestikeelne detailne kasutusjuhend

  Kirjuta sellele tootele arvustus ja teeni 1€ boonust!

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Kirjuta arvustus

  Lisainfo

  Bränd

  JOI

  Päritolumaa

  Eesti

  JOI Kodune hammastevalgendus komplekt kasutusjuhend

  Määrake kaasasoleva toonikaardiga toon ja tehke võrdluseks hammastest pilti enne ja pärast protseduuri. Peske hambad hambapasta ja hambaharjaga. 

  Jäljendid 
  Ajaga keema vesi ja laske minut-kaks jahtuda. Seejärel võtke üks hambajäljenditest ja hoidke seda 13 sekundit kuumas vees, raputage vesi välja ja asetage ülemiste hammaste ümber. 

  Suruge tugevalt näppudega ja vormige see oma hammaste järgi. Kuna jäljend muutub kuumas vees küllaltki vormitavaks, siis saate seda ka suus näpuotstega venitada, et see rohkem hambaid kataks. 

  Hambavorme vormides, keskenduge hammaste välisele poolele. Hoidke vorme näppudega surudes suus umbes 30 sekundit, kuni vormid jahtunud ja kindla kuju on saavutanud. 

  Korrake sama alumise hambakaarega. 

  Lõikamine 
  Kui hambajäljendid vormitud, eemaldage kääridega jäljendiküljes olevad osad, millest jäljendeid vees hoides kinni hoidsite. 

  UV-Lamp 
  Valmistage ette kaasas olev LED-UV valgust andev tuli, Keerake lahti lambi tagaküljel olev ümmargune patareid kattev kate ja eemaldage kahe patarei all olev kaitsekile. Asetage patareid samamoodi lambi sisse tagasi ja keerake kattekaas tagasi peale. Nüüd on lamp kasutamiseks valmis. 

  Geeli lisamine 
  Võtke üks komplekti kuuluvatest valgendusgeelidest, eemaldage kork ja katke hammaste vormi välist hambapoolt puudutav pool geeliga. Seejärel korrake sama alumise hambajäljendiga. Kuivatage kaasas oleva puhastuslapiga hambad nii ülevalt, kui ka alt. Asetage geeliga täidetud jäljendid ükshaaval suhu ja vaadake, et üles mõeldud jäljend üles läheb ja, et te neid kogemata segi ei aja. See järel vajutage LED-UV lambil asuvat nuppu ja peale lambi süttimist asetage see endale suhu. Ühe valgenduskorra kohta kulub natuke alla poole 5ML valgendusgeeli. 

  Protseduur 
  Kui olete lambi suhu asetanud, siis hoidke suus 30minutit. Seejärel loputage suu, puhastage hambajäljendid ja asetage need tagasi mõeldud karpi. Korrake protseduuri, kuni saavutate soovitud taseme. Korrake kuuri iga paari kuu tagant, vastavalt vajadusele. Jätke kindlasti alles hambajäljendid ja LED-UV lamp. Edaspidi, kui soovite valgendada, võite tellida meie lisageeli. 

  Peale protseduuri: NB! 12 tundi peale valgendamist hoiduda tumedast teest, kohvist, suitsetamisest, punasest veinist ja teistest toiduainetest, mis võivad pärssida valgendustulemusi. 

   

  Vastutusnäidustused:
  Mitte kasutada, kui olete lapseootel või, kui olete alla 16 aasta vanune. HAmbad ei ole korras või esineb igemehaigusi. Samuti, kui kannate hambaklambreid. Vältige silma sattumist ja hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoidke geele pimedas! 

  Kirjuta sellele tootele arvustus ja teeni 1€ boonust!

  Propylene Glycol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Glycerin, Mentha Piperita(Peppermint) Oil, Titanium Dioxide, Sodium Saccharin, Sodium Carbonate Peroxide.

  Kirjuta sellele tootele arvustus ja teeni 1€ boonust!