HAIRGOALS ITALIA HAIRON + Professional Air Straightener Juuksesirgendaja

HAIRGOALS ITALIA HAIRON + Professional Air Straightener Juuksesirgendaja

159.00 

LAOS

159.00 

Selle toote ostuga teenite 7.95  boonust.

Registreeri ennast kasutajaks.

Innovaatiline jahutusega juuksesirgendaja / koolutaja.

Saadavus: Laos SKU: HGI_HAIRON-PLUS

  Hairon’i ikooniline nimi koondab endas mitmekülgsust, mis võimaldab professionaalidel, aga ka kodukasutajatel saavutada vapustavaid laineid ja lokke ning läikivad ja siidiselt sirgeid juukseid. Hairon aitab saavutada enneolematu sära ka kõige mässumeelsemates juustes.

  Uudne ventilaator võimaldab teil juukseid soengusse seada neid samal ajal jahutades. 360° õhuvoolu läbi 88 augu stabiliseerib eksklusiivne digitaalne mootor. 

  Materjalid

  Bakeliidist kest võimaldab plaatide poolt tekitatud temperatuuri suuremat neeldumist, vähendades sellega välise kesta temperatuuri. Tänu sundventilatsioonile seadme kasutamise ajal langeb väline temperatuur 72%, jõuab juusteni kõigest 45°C. 

  Turmaliinist keraamilised plaadid on valitud tänu ulatuslikule uurimustööle. Keraamilised plaadid võimaldavad temperatuuri stabiilsena hoida, kandes Haironi välispinnale võimalikult vähe soojust.  

  5 erinevat temperatuuri taset

  • 220°C Paksud, lokkis või laines juuksed
  • 200°C Kergelt laines juuksed
  • 180°C Värvitud või naturaalselt tumedad juuksed
  • 160°C Õhukesed või blondeeritud juuksed
  • 140°C Õhukesed või väga õrnad juuksed

  Viimase põlvkonna mikrokiip

  Kontrollib kõiki protsesse ja parandab Hairon’i funktsioonide töökindlust, plaatide temperatuuri ja ventilatsiooni, luues seega stabiilse tulemuse kõigil valitud temperatuuridel. 

  Igal seadmel on unikaalne kood

  Igal seadmel on unikaalne identifitseerimiskood, mis muudab tarviku isiklikuks ja võimaldab Hairgoals Italia’l tabada tarneahela kriitilisi probleeme ning pakkuda kõrgema kvaliteediga müügijärgset teenindust.

  Kirjuta sellele tootele arvustus ja teeni 1€ boonust!

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Kirjuta arvustus