BACHCA Patsikumm Jeanne

BACHCA Patsikumm Jeanne

5.90 

LAOS

5.90 

Selle toote ostuga teenite 0.30  boonust.

Registreeri ennast kasutajaks.

See kullast minimalistliku detailiga juuksekumm sobib ideaalselt kaunistama sinu igapäevast hobusesaba.

Saadavus: Laos SKU: 418

  See kullast minimalistliku detailiga juuksekumm sobib ideaalselt kaunistama sinu igapäevast hobusesaba, kui tahad tavalist soengut, kuid veidi elegantsemat väljanägemist. Väga šikk patsikumm, mis sobib kõikidele juuksetüüpidele ja on tõeliseks ehteks nii juustes kui ka lihtsalt randmel kandes.

  BACHCA Paris

  Bachca on eelkõige armastus ilusate asjade vastu ja tähelepanu pööramine detailidele. Bränd loob ilusaid, lihtsaid ja viimistletud esemeid, mis on teie igapäevase juuksehoolduse jaoks olulised – harjad, kammid, patsikummid ja ilusad klambrid. Pehmed ja naturaalsed värvid ning voolavad vormid on selleks, et anda toodetele autentsust, loomulikkust ja looduslähedust. Bachca pakub suurima hoole ja armastusega disainitud ja valmistatud juuksehooldus tarvikuid. 

  Bachca juuksehooldus tarvikud on valmistatud tööstuslikult ja viimistletud käsitsi. Toodetud parimates tehastes koos pikaaegsete partneritega keskkonnastandardeid järgides. Bachca on pühendunud looduslike, mittesaastavate materjalide kasutamisele, et luua jätkusuutlikke tooteid ja minimeerida meie mõju keskkonnale.

  Bachca valik koosneb ainult hädavajalikest juuksehooldus tarvikutest, mida iga naine oma igapäeva toimetuste juures vajab. Igas kategoorias on tooted, mis on hoolikalt disainitud ja valmistatud, et igapäevane ilurutiin oleks meeldiv ja kiire. 

  Kirjuta sellele tootele arvustus ja teeni 1€ boonust!

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Kirjuta arvustus

  Lisainfo

  Bränd

  BACHCA