UUS

HERBATINT Vegetal Semi Permanent Haircolour Moonlight Power 100g

HERBATINT Vegetal Semi Permanent Haircolour Moonlight Power 100g

16.90 

LAOS

16.90 

Saadavus: Laos

  Herbatint Vegetal juuksevärv on 100% looduslik ja sertifitseeritud orgaaniline taimne juuksevärv, mis ühendab endas kvaliteetseid värvimisürte; iidsete Ayurveda taimepulbrite jõuga.
  Ilma kunstlike värvainete või muude kemikaalideta on see loomulik juuksevärv; toodetud kasutades ainult henna ja teiste värvimis- ja Ayurveda-taimi, et anda ainult loodusest parim.

  Herbatint Vegetal juuksevärvis sisalduvad värvimisürdid pärinevad vastutustundlikust kasvatamisest Rajasthanis ja vastavad Euroopa kvaliteedistandarditele.

  Tänu mikroniseeritud pulbritele on toote kasutamine ülimugav ja tõhus: lihtne segada, juustesse jaotada ja loputada, ergas värv, läikivad juuksed ning terve välimus on garanteeritud.

  Herbatint pakend on valmistatud täielikult taaskasutatavast, kontrollitud päritoluga, katmata paberist.
  Herbatint on loomkatsete vastane ja sobib veganitele.
  Puuduvad ühekordselt kasutatavad tarvikud, et vältida jäätmete ja mittevajaliku plasti tekkimist.

  Herbatint Vegetal
  – 100% looduslik ja sertifitseeritud orgaaniline värvaine.
  – 8 kasutusvalmis värvitooni, et pakkuda teile ainulaadset värvitulemust, mis tugevdab põhivärvi ja annab säravaid peegeldusi
  – Annab juustele tänu oma omadustele mahu ja sära.
  – värvaine ei sisalda: naatriumpikramaati, ammoniaaki, hapnikku, lisatud keemilisi lisandeid.
  – dermatoloogiliselt testitud, Ecocert ja Vegan sertifikaat

  Juhised kasutamiseks
  Valage pulber keraamilisse, puidust või klaaskaussi (mitte metallist). Lisa leige vesi ja sega vispli või kahvli abil läbi. Segu on valmis, kui saadakse kreemjas lahus. Kandke värv juustesse pintsli või kätega. Masseerige, et tagada toote parem jaotumine.
  Kui juured on valmis, jätkake pikkustega ja masseerige iga osa. Paigaldamise ajal püsiva temperatuuri hoidmiseks on soovitatav juuksed mähkida kilega või kasutada mütsi.
  Laske mõjuda 60-90 minutit.
  Pärast kokkupuuteaja lõppu loputage hoolikalt, kuni kogu nahalt ja juustelt on värv eemaldatud. Ärge peske šampooniga, vaid kasutage ainult silikoonideta palsamit. Oodake 48 tundi enne šampooni kasutamist, selle ajaga jõuab juuksevärv stabiliseeruda.

  Itaaliast pärit HERBATINT asutati 1970. aastal taimeteadlase Michele Albergo poolt, kes keskendus oma uurimustöös värvivalemile, mis võiks ühendada toote tõhususe juuste ja naha tervisega. Tänu oma hallide juuste täiuslikule katmisele alates esmakordsest kasutusest ja laiale värvivalikule on Herbatint ka täna, pärast enam kui 40 aastat, vaieldamatu ammoniaagita püsivärvimise turuliider.

  Kirjuta sellele tootele arvustus ja teeni 1€ boonust!

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Kirjuta arvustus