L’ARTISAN BROSSIER Brosse Grande Nailonharjastega Juuksehari

L’ARTISAN BROSSIER Brosse Grande Nailonharjastega Juuksehari

35.00 

LAOS

35.00 

Selle toote ostuga teenite 1.75  boonust.

Registreeri ennast kasutajaks.

100% looduslik, traditsiooniline suur juuksehari.

Saadavus: Laos

  100% looduslik, traditsiooniline suur juuksehari. Puidust käepide, mille materjal on saadud jätkusuutlikult majandatud metsadest, naturaalsest lateksist padi, kus sees puhtad metssea karvased. Sellel harjal on looduslikud antistaatilised omadused ning see muudab juuksed pehmeks ning siidiseks. Metssea karvad on tugevamad kui teistel harjadel kasutatavad sünteetilised harjased. Metssea harjased imavad endasse liigse rasu, siludes samal ajal juukseid õrnalt. Metssea karvdele on juurde lisatud nailonist harjased, mis võimaldavad isegi paksud juuksed lahti harutada ilma neid murdmata.

  Suureformaadiline hari on 22,5 cm pikk ning on soovitatav keskmise kuni väga tihedate juuste harjamiseks. Hari on valmistatud ja viimistletud Prantsusmaal.

  Mis bränd on L’Artisan Brossier?

  L’Artisan Brossier’i puidust juukseharjad ja kammid on valminud nende töökodades juba 1805. aastast. See pikaaegne kogemus selles maailmas võimaldab neil pakkuda kvaliteetseid harjasid ja kammisid, mis on valmistatud kestma. See on minevikust jäetud kingitus tänapäeva naistele. 

  L’Artisan Brossier’i eesmärk on aidata kõigil naistel ja juuksetüüpidel loomulikult särada. Soovime lasta naiste loomulikul ilu läbi paista ja tähistada igat liiki ilu läbi tervete juuste. L’Artisan Brossier on loonud oma harjade kollektsiooni, võttes looduse poolt pakutavast parima. Jätkusuutlikult majandatud metsadest pärinev puit, looduslik lateks ja puhtad metssea karvad toetavad sinu juuste ilu iga päev. 

  Kõik juukseharjad ja kammid on täielikult käsitsi valmistatud ja viimistletud nende töökodades Prantsusmaal, mis tagab harjadele suurepärase kvaliteedi ja pika kasutusaja. 

  100% naturaalsed puidust pneumaatilised harjad, puhtad metssiga harjased või Tampico kiud ja naturaalne lateks. Looduslike antistaatiliste omadustega materjalid parandavad teie juukseid ja hoiavad nende volüümi.

  Kirjuta sellele tootele arvustus ja teeni 1€ boonust!

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Kirjuta arvustus

  Lisainfo

  Bränd

  L'Artisan Brossier