UUS

BARBA ITALIANA MONVISO Hüdrogeelsed silmamaskid 6 paari

BARBA ITALIANA MONVISO Hüdrogeelsed silmamaskid 6 paari

53.00 

LAOS

53.00 

Selle toote ostuga teenite 2.65  boonust.

Registreeri ennast kasutajaks.

Saadavus: Laos SKU: #BI070070

  Poolkuukujulised silmamaskid, mis on rikastatud hüdrogeeli kujul olevate toimeainega, suurendades nende kasulikku toimet.

  Need sisaldavad vetikaid nagu Cladosiphon Okamuranus Jaapanist ja Carragheen Atlandi ookeani rannikult, mis on kasulikud värskuse andmiseks ja naha taastamiseks, samuti tugevdavad seda tänu neis sisalduvatele olulistele mineraalsooladele. Selles sisalduv portulaca toimib põletikuvastase ainena ja on loomulik niisutaja. Lisaks võib Hiina lagritsa ekstrakt pehmendada ja siluda nahka, vähendada kortse, tumedaid varje, turseid ja tumedaid silmaaluseid.

  CALDOSIPHON OKAMURANUS JA CARRAGHEN – Kasulik värskuse andmiseks ja naha taastamiseks, samuti tugevdamiseks tänu neid moodustavatele olulistele mineraalsooladele.

  PORTULACA – See toimib põletikuvastase ainena ja on looduslik niisutaja.

  HIINA LAGRITS – Suudab nahka pehmendada ja siluda, vähendada kortse, tumedaid varje, turseid ja tumedaid silmaaluseid.

  Kasutamine: Pärast näo pesemist Raffaello puhastusvahendiga ja kuivatamist kandke plaastrid silma alustele, seejärel masseerige need sisse, et soodustada toimeainete imendumist. Laske mõjuda 20-30 minutit. Kandke esimesel nädalal ülepäeviti ja alates järgmisest nädalast korra nädalas. Ravi kestab 1 kuu.

  Kirjuta sellele tootele arvustus ja teeni 1€ boonust!

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Kirjuta arvustus