Suvine juuksehooldus

On nii iseenesest mõistetav, et suvel kaitseme oma nahka päikese kahjuliku toime eest. Kui palju sa aga mõtled päikselisel päeval välja minnes oma juuste heaolu peale? On oluline hoolitseda kogu oma keha eest ning terved juuksed on üks tähtis osa selle juures. Suve soojade saabudes on oluline juustele pakkuda tavalisest enam niisutust, see on võimalik erinevate shampoonide ja palsamitega (osad sisaldavad ka juba UV-kaitset), maskide ja õlidega. Vaatame üle, mida veel oma juuste heaks ära saab teha, et ka pärast pikka rannas veedetud päeva su kiharad terved ja läikivad oleksid.

Õlid

Argaaniaõli on suurepärane vahend juuste hooldamiseks. See kaitseb juukseid keskkonna kahjulike mõjude eest, näiteks kuumus ja soolane vesi. Parandab juuste struktuuri, annab sära ja silub kahuseid juukseid. Peale pikka päeva rannas võid argaaniaõli kasutada maskina, mis annab juustele eriti hea niisutuse ja taastab neid. Lisaks kõigele veel parandab juuste kasvu ja vähendab väljalangemist. 

Vaata Jungle Feveri Argaaniaõli kohta lähemalt siit.

Kookosõli on parim ravim kuivadele ja kahjustatud juustele. See kaitseb juukseid ning annab neile niisutuse pikaks ajaks. Lisab tihedust, jätab juuksed siidiselt pehmeks ning läikivateks. Suve kuiva ja kuumaga on kartus ka kõõma tekkeks, samuti aitab kookosõli ka seda vältida ja ravida. 

Kes ei viitsi päris kookosõliga mässama hakata, leiab lahenduse Re-Co taastava õli näol. Lihtsasti kasutatav ja spreipudelisse pandud kookosõli koos palmiõli, keratiini ja aminohapetega annavad juustele tugevuse, kaitstes neid kuuma eest. See suurendab juuste elastsust ning kaitseb ka kahjuliku UV-kiirguse eest. 

Foto unsplash.com

Juustesse jäetavad palsamid

Need on kõige lihtsam ja kiirem kaitse kuuma ning muude kahjulike mõjude eest. Enne päikese kätte minekut pihusta veidi palsamit juustesse ning sa ei pea enam ülejäänud päeva muretsema. 

Näiteks sõbrannadega hommikusele brunchile minnes sea oma juuksed soengusse ning piserda peale Jungle Feveri Wild Shine läikespreid. See annab juustele naturaalse läike terveks päevaks. Sobib eriti hästi just värvitud, kuivadele ja katkenud juustele. Annab pikaajalise kaitse, lõhnab hästi ning ei kleepu juustesse. 

Erinevad peakatted

Sel suvel on eriti moekad kõiksugused peapaelad ning sallid, mis juustesse põimitud. Kindlasti leiab iga outfiti juurde selle õige värvuse ja tegumoega salli, mis moekalt pealael lipsuks sõlmida ning mis nii palju kahjulike päikesekiiri juustest eemale hoiab. 

Ja muidugi kübarad, mis ei lähe kunagi moest ning mis ei pea üldse tugevalt ümber pea olema. 

Hoidu juuste föönitamisest

Kuna suvesoojus juba ise aitab su juukseid kiiremini kuivatada, siis võiksid suvel fööni üldse unustada. Hommikul juukseid pestes pihusta neisse vaid palsamit ja võidki juba läbi soojade päikesekiirte töö juurde lipata. Selleks ajaks kui kohale jõuad on juuksed kuivad ja peas loomulikult vallatu soeng. 

Juuksur

Muidugi on tähtis ka regulaarselt oma juuksurit külastada, et tema saaks su juuksetüübi jaoks personaalsemaid pakkumisi teha, katkised otsad eemaldada ja üle üldiselt veidi hellust su juustele pakkuda. 

Kui oled alles oma isikliku juuksuri otsingutel, siis meie esindussalongides on professionaalsed juuksurid, kes aitavad iga murega ja oskavad pakkuda kuuma käes kahjustatud juustele õiget hoolt. Aja saad broneerida Revaalia Salongi kodulehel www.revaalia.ee

Jaga seda postitust