Arvustus: Kosimetik Gentlemen Black Paste

Me kõik oleme tänaval kohtunud mehega, kellel on ideaalne soeng ja teda salaja kadestanud, endalt samal ajal küsides “Huvitav, milliseid tooteid ta kasutab?”. Tuleb tunnistada, et erinevaid vahasid, geele, lakke ja pulbreid on tõesti palju ning valiku tegemine on erakordselt raske.

Prantsusmaa meesteblogi www.commeuncamion.com tegi ülevaate meestele mõeldud juuksehooldustoodetest. Erinevate stiliseerimistoodete vahel toodi välja ka Kosimetik Gentlemen Hair Styling Black Paste. Toome välja ühe kommentaari, mis selle kohta öeldi. 

“Omades õhukesi juukseid ei ole vaha esimene stiliseerimistoode mille peale ma mõtleksin, kuna see on tõenäoliselt üks esimesi, mis mu juuksed raskeks ja rasvaseks muudaks. Andsin siiski tootele võimaluse ja võin öelda, et see toode võlus mind juba pakendi nägemisest – lihtne ja mehelik. Teine väga hea üllatus avanes, kui pakendi lahti tegin – lõhn on väga meeldiv ja stiliseerimisvaha jaoks täpselt õige. 
Juustesse on seda kanda väga lihtne ning sõrmed ei takerdu kinni. Kergete liigutustega saab ihaldatud tulemuse. Juukseid see vaha raskeks ei tee ning igal ajal on võimalik sõrmed uuesti läbi soengu tõmmata, et seda kohendada või muuta. Püsivus on seevastu väga tugev. 
Igatahes üks väärt avastus uue brändi näol ning tõenäoliselt proovin ka teisi selle brändi tooteid.”

Max – Comme un Camion

Tekst ning pildid www.commeuncamion.com

Jaga seda postitust

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga