7 soovitust blondide juuste hoolduseks

Jah, oleme kõik kuulnud seda ütlust, et “blondes have more fun”, blondidest räägitakse rohkem, blondid saavad Tinderis rohkem matche ja blondid suudavad isegi liikluse seisma panna, aga..

Blondiks olemine on raske ning blondide juuste hoidmine ning värvi säilitamine on täiskohaga töö. Kui te ei taha, et juukseotsad katkeksid või et juukseid ei muutuks peale kolmandat pesu pissikollaseks, peab omama mõistust ja teadmisi. Teadmisi jagame me hea meelega, mõistust tuleb ise omada.
Oleme välja toonud mõned näpunäited, mis aitavad blonde juukseid hoida säravate ja tervetena.

Liiga suured ootused

Tänu kuulsustele on tekkinud ebareaalne arusaam, et tumedad juuksed muutuvad blondiks üle öö. Tegelikult see nii ei ole. Esiteks me ei soovita kellelgi ise kodus seda protsessi läbima hakata, sest lõpetate ikka lõpuks juuksuri juures.
Ilusad ja kalli väljanägemisega blondid juuksed võtavad aega ja asjatundlikkust. Selline värvi muutus on terve pikk reis ja eesmärgini jõudmiseks võib kuluda isegi kuni kolm või neli kohtumist juuksuriga.

Võtke aega, et otsida endale see õige juuksur

Vaadake instagramis ja Facebookis ringi, väga paljudel juuksuritel on oma portfolio, mille järgi võite otsustada, kas juuksur võiks sellise värvimuutusega hakkama saada.

Omalt poolt võime soovitada Revaalia Salongi juuksureid, kelle seas on noori hakkajaid kui ka vanu tegijaid. Saad nende töödega kursis olla instagramis.

Ärge juuste pesemisega üle pingutage

Peale blondeerimist salongist lahkudes proovige võimalikult kaua juuste pesemisest eemale hoida. Liigne pesemine võib juustest niiskuse välja viia ja põhjustada seeläbi värvi tuhmumist.

Kui olete lasknud oma juukseid blondeerida esmakordselt, siis tunnete, et teie juuksed on tekstuurilt kuivemad, kui olete harjunud ning peaksite seepärast oma nädalasse ühe juuksepesuvaba päeva juurde lisama.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Kasutage toonivat šampooni

Pleegitatud blond on hästi tuntud oma värvimuutuse poolest – juuksed võivad ilma pideva järelvalveta kiiresti kollaseks muutuda. Selle vastu aitavad võidelda toonivad šampoonid, eriti hästi lilla neutraliseeria.

 • , , ,

  No-Yellow Shampoo 500ml

  29.00 
 • , , ,

  Starlight No Yellow Shampoo 500ml

  26.00 
 • , , , ,

  Steel Reflection No Yellow Shampoo 500ml

  31.00 

Hoidu märgade juuste harjamisest

See nõuanne kehtib kõigi juuksevärvide kohta, kuid kuna blondid juuksed on pleegitamisest juba niigi kahjustatud, siis on see eriti oluline meeles pidada.
Kui juuksed on märjad, on nad eriti vastuvõtlikud kahjustustele ja nende katkemine ei vaja eriti tugevat jõudu.

Ujuma minnes vajavad su juuksed topelt kaitset

Kloor mitte ainult ei muuda blondid juuksed rohekaks vaid ka kuivatab ja kahjustab neid. Kõige parem kaitsevahend on ujumismüts, kuid arusaadav, kui spasse minnes, ilusaid bikiine kandes ei ole erilist soovi ujumismütsi kanda. On olemas erinevaid palsameid, mis on spetsiaalselt kloori eest kaitsmiseks mõeldud. Ja kindlasti ärge unustage juukseid peale ujumas käimist korralikult pesta!

Kasuta maski

Nii nagu sa nahka niisutad ja toidad pead ka oma juukseid niisutama ja toitma. Eriti hästi blondidele juustele mõjub multimaskimine – see tähendab siis erinevate piirkondadega samaaegselt tegelemine. Seerumit kasutage peanaha värskendamiseks ja uuendamiseks ning samal ajal toitva maskiga niisutage ülejäänud juukseid terves pikkuses.
Mask pähe kantud, jätke see rätiku sisse 20 minutiks seisma. Peanahast eralduv kuumus muudab juuksed vastuvõtlikumaks ning loob ideaalse toitva keskkonna.

 • ,

  Adaptive Mask 250ml

  20.00 
 • , ,

  Cappuccino Reconstruction Mask 400ml

  36.60 
 • ,

  Essential Hair & Body Oil 125ml

  29.00  20.30 

Jaga seda postitust

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Olete just selle toote ostukorvi lisanud::