-70%

ÉVOLUÉ Reverse Time Serum 30ml

ÉVOLUÉ Reverse Time Serum 30ml

44.40 

LAOS

44.40 

Reverse Time näoseerum vähendab vananemismärke, mis tulenevad kolme olulise komponendi kadumisest meie nahast: kollageeni, elastiini ja hüaluroonhappe.

Saadavus: Laos Tootekood: RT101

  Reverse Time näoseerum vähendab vananemismärke, mis tulenevad kolme olulise komponendi kadumisest meie nahast: kollageeni, elastiini ja hüaluroonhappe. Évolué Reverse Time Serum sisaldab kõiki neid komponente, sealhulgas muljetavaldavalt 40% kontsentratsiooniga lahustuvat kollageeni (ainus kollageeni vorm, mis väga kergelt nahka imendub). Veiste kollageen on kõige tugevam ja tõhusam kollageeni allikas naha tugevdamiseks. Elastiin hoiab naha pingul, sileda ja elastsena.

  KASUTAMINE:

  Kandke nahale peale puhastamist ja toniseerimist. Kasutage nii sageli kui vaja. Maksimaalse toime saavutamiseks hoidke seerumit külmkapis. Parim kasutada pärast Évolué pinguldavat toonikut.

  PEAMISED TOIMEAINED:

  Lahustuv veise kollageen sobib kõige paremini naha pinguldamiseks ja kortsude vastu võitlemiseks. Ideaalne kasutamiseks pärast plastilist operatsiooni või pärast keemilist koorimist, et aidata nahal kiiremini paraneda. Évolué tooted sisaldavad 40% lahustuvat kollageeni, elastiini ja madala molekulmassiga naatriumhüaluronaati. Tavalised kollageeni kasutavad ilubrändid kasutavad kas kollageeni pulbrit või hüdrolüüsitud kollageeni, aga nende imendumisvõime ei ole üldse nii suur.
  Hüdrolüüsitud elastiin aitab naharakkudes vett siduda ja sellega vältida naha niiskuskadu. Elastiin muudab naha siledamaks, elastsemaks ja pinguldab seda silmnähtavalt.
  Madala molekulmassiga naatriumhüaluronaat –  naatriumhüaluronaat on enamikus niisutajates ja kreemides. See on koostisosa, mis säilitab kõige rohkem niiskust (kasutatakse silmaoperatsioonidel, et hoida silmi niisutatud, kuna meie silmad ei tohi kunagi kuivada, isegi kui nahk seda teeb). Kuid mitte kõik naatriumhüaluronaadid ei ole valmistatud ühesugused. Mida väiksem on molekulmass, seda paremini imendub see nahka. Évolué on oma toodetes kasutanud väikseimat võimalikku raskust, mis on 100 kDa (mis on süstimiseks heaks kiidetud), mis imendub kiirelt ja täidab nahka. See on suurepärane vananemise vastu võitlemiseks, mitte ainult niiskuse säilitamiseks. Enamik ettevõtteid kasutab 10–20 korda suuremaid molekule, mis hoiavad ainult niiskust.

  KOOSTISOSAD:

  Soluble Bovine Collagen, Hydrolyzed Elastin, High Molecular Weight Hyaluronic Acid, Low Molecular Weight Hyaluronic Acid, Super Low Molecular Weight Hyaluronic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

  Kirjuta sellele tootele arvustus ja teeni 1€ boonust!

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Kirjuta arvustus