UUS

Küünelakk “I’m Smart” 14ml

Küünelakk “I’m Smart” 14ml

19.00 

Laos

19.00 

Selle toote ostuga teenite 3 boonuspunkti (1.50 )

PIVOLEA kaks ühes küünelakk, mis sobib nii aluslakiks kui ka pealislakiks. 

Saadavus: Laos Tootekood: I'M SMART N 00
Vaata ostukorvi

“I’m Smart” on kaks ühes küünelakk, mis sobib nii aluslakina värvi kinnitamiseks kui ka pealislakiks loomuliku sära lisamiseks. Kasutage puhaste küünte peal või oma lemmik PIVOLEA küünelaki kinnitamiseks, mõlemal juhul piisab ühest kihist kuni 5 päevaks, läikivate ja kaitstud küünte jaoks.
See multifunktsionaalne küünelakk on teie küünte garderoobis hädavajalik.

KASUTAMINE:

Kandke üks kiht “I’m Smart” küünelakki puhastele küüntele ja laske 1 minut kuivada. Seejärel kandke 1–2 kihti oma lemmikvärvi (olenevalt sellest, kui sügavat värvi soovite), jättes iga kihi vahel 2 minutit kuivamiseks. Viimistlege värvitud küüsi ühe kihi “I’m Smart” küünelakiga, mis tagab ülima sära ja püsivuse. Oodake veel 2 minutit, enne kui asute muude toimetuste kallale.

PIVOLEA on puhas kosmeetikabränd, mis propageerib ilu, mis on hea nii teile kui ka keskkonnale. Kuni 84% koostisosadest on bioallikatest, mis tähendab, et PIVOLEA lakid on valmistatud taimedest ja taastuvatest allikatest nagu maniokk, mais ja suhkruroog.

KOOSTISOSAD:

ETHYL ACETATE, BUTYL ACETATE, NITROCELLULOSE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITICANHYDRIDE COPOLYMER, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ALCOHOL, N-BUTYL ALCOHOL, ETOCRYLENE,TRIMETHYLPENTANEDIYL DIBENZOATE, VIOLET 2 (CI 60725)

Kirjuta sellele tootele arvustus ja teeni 1 boonuspunkt

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Kirjuta arvustus